Rüyada “Deve Yünü” Görmek

Deve Yünü
Yeliz yaş 44 DİYARBAKIR'dan rüya sordu. Dün gece rüyamda deve yünü üstünde yatıyordum manasını soracaktım. Rüyada deve yünü görmek ne demektir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Deve Yünü Görmek

Rüyada deve yünü görmek, devlet işi yaparak kazanılan ticaret malı, para ve altın , bir rivayete göre mirasla tabir edilir. Kirmani (r.a.) diyor ki: Deve yünü helal mala işarettir. Onunla yatak, minder, yastık yapmak evlenmeye, deve yününden yapılan giyecekler temiz bir hanıma, vücudunda deve yünü çıktığını görmek, malın çoğalıp şerefin yükselmesine işarettir.

Rüya tabir Alimleri Deve yününü yorumluyor

Rüyada Deve Yünü görmek bir rivayete göre miras, ganimet ve haybeye gelecek paraya tabir edilir. Rüyada deve yünü yastık, yatak, minder görmek, iyi huylu kadına ve sağdık eşe delalet eder. Rüyada deve yününü kullandığını görmek her ne şekilde kullanılırsa, kullanılsın, karlı bir iş, iyi bir gelir elde etmek ile yorumlanır.

Rüyada Deve Yünü Almak

Rüyada Deve Yünü Almak; her kim rüyasında deve yünü alırsa o kişi yolculuğa çıkacağına ve hasta ise şifa bulacağına helal mal kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Deve Yünü Satmak

Rüyada Deve Yünü Satmak; İslami rüya tabirleri alimleri şöyle yorumlamıştır; büyük bir mirasa konacağına ve kendine ve ailesine hayırlı olacağına refaha kavuşacağına işarettir.

Rüyada Deve Yünü Yemek

Rüyada Deve Yünü Yemek; rüya hayır ile yorumlanmaz. Deve yünü yemek için çıkılmaz karışık bir durum alır ve rüya sahibini zor günler bekler.

Rüyada Deve Yünü Yakmak

Rüyada Deve Yünü Yakmak; her şey’den kurtulmak istediğine ve yeni işler yapacağına aldığı kararların doğru olup zengin olacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca