Rüyada “Deve Kuşu” Görmek

Deve Kuşu
Paşa Yaş 25 Sivas'dan rüya sordu? Kuşluk vakti uykudan uyandım rüyada deve kuşuna biniyordum. Rüyada Deve kuşu görmek manası nedir, yorumlar mısınız?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Deve Kuşu Görmek

Rüyada deve kuşu görmek gayret ve çok zahmet göstermek, gereğinden fazla çaba ile elde edilen mal, mülk ve servet demektir. Rüyada görülen dişi deve kuşu işinin ehli ve muhtaçların yardımına koşan bir kadın ile, erkeği ise, hayır ve hasenat sahibi bir erkekle tabir edilir.

Rüya Alimleri rüyada deve kuşu tabirini yorumluyor

Kirmani (r.a.) demiştir ki: Rüyada şöyle veya böyle bir deve kuşuna sahip olduğunu gören kimse, yardım sever bir kadın ile evlenir. Rüyada deve kuşu eti yemek zor bir işi başarmak ve herkes tarafından takdir edilmeye işaret eder.

Rüyada Deve Kuşu Kesmek

Rüyada Deve Kuşu Kesmek; deve kuşunu kestiğini görmek, bir hizmetçiyle beraber olmaya işarettir. Bolluğa ve zenginlik ile yorumlanır.

Rüyada Deve Kuşu Bulmak

Rüyada Deve Kuşu Bulmak; rüyasında bir deve kuşu bulduğunu veya aldığını görmek, rüyayı gören kimsenin bağış yapmayı seven bir kadınla evleneceğine işarettir.

Rüyada Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Rüyada Deve Kuşu Yumurtası Görmek; ticari kazancının artacağına eğer mevki atlayacağına iş hayatında yeni değişiklikler olacağına ve refaha huzura mutluluğa zenginliğe kavuşacağına delalettir.

Rüyada Deve Kuşuna Binmek

Rüyada Deve Kuşuna Binmek; Rüyada deve kuşuna bindiğini görmek, haram edilmiş bir ameli işlemeye, bir rivayete göre ailesiyle birlikte yola gitmeye tabir edilip, yorumlanır. Bir deve kuşunu sırtına yüklendiğini gören kimsenin kısmeti ayağına gelir.

Rüyada Deve Kuşu Tüyü Görmek

Rüyada Deve Kuşuna Tüyü Görmek; çekilen sıkıntıların sona ermesine ve rüyayı gören kişinin uzun uğraşlarından sonra rahata, huzura, mutluluğa ve refaha kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Deve Kuşunun Uçtuğunu Görmek

Rüyada Deve Kuşunun Uçtuğunu Görmek; Rüyada bir deve kuşuna binip onunla uçtuğunu ve yere indiğini gören kimse, yolculuğa gidip sağ salim ve bol hediye ile memleketine döner. Eğer yere inmezse seferden dönmez.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Bahri dedi ki:

    Ruya da deve kusuna bindiğimi gordum boynundan tutmustum hayvanin yuzune bakamiyordum yanimda bir kisi daha vardi korkma devekusuna bak ve boynunu oksa dedi. Dedigini yaptim hayvan bana donup bakmaya ve gulmeye başladı. Bunun manasi nedir liytfrn yorumlayiniz

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca