Rüyada “Deve Kesmek” Görmek

Deve Kesmek
Ahmet yaş 44 İZMİR'den rüya sordu? Rüyamda kurbanda deve kesiyordum. Rüyada deve kesmek, İslami anlamı nedir? Deve kesilmesi manasını merak ediyorum.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Deve kesmek

Rüyada deve kesmek; kesip etini dağıttığını görmek, hanımının malını israf etmeye, devesini sağdığını görmek, devlet başkanı ve hükumetle yapılan işlerle kazanç sağlamaya, devenin memesinden bal sağdığını görmek, helal mal,mülk,para,altın gibi kıymetli şeylere, bir yere birçok devenin girdiğini görmek, oraya düşmanın gireceğine işarettir.

Rüyada Deve Kesildiğini görmek

Rüyada Deve kesildiğini görmek helal kazanç ve şerefli bir kimseye işaret eder. Rüyada deve kesilirken görmek ,altın gibi kıymetli şeylere sahip olmaya işarettir. Rüyada deveyi kurban etmek veya kurban ettiğini ve deve kesilmesi görmek tabirleri amaca ulaşmak ile yorumlanır.

Rüyada Deve kurban ettiğini görmek

Rüyada Deve kurban ettiğini görmek büyük ganimet, murat ve mal, mülk ve hayırlı bir kadın ile tabir edilir. Rüyada Deve kurban etmek fakir için zenginlik büyük dileği olan kimse için muradına kavuşmak demektir.

Rüyada Deve kestirmek

Rüyada deve kestirmek; bir iş için kendisine aracı olan kimseden fayda görmeye ve istediği gibi umduğuna kavuşmaya, muradınız hasılına rüyanız yorumlanır.

Rüyada Deve Kesilmesi görmek

Rüyada deve kesilmesi görmek; deve kesilmesi, murat, mal, mülk ve bekar için evlilik demektir. Rüyada deve kesilmesi dileğinin gerçekleşmesine ve istediğine kavuşmak ile yorumlanır.

Rüyada Kesilmiş deve görmek

Rüyada kesilmiş deve görmek; memur kimse için aynı şekilde işlerinin devam etmesine. Tüccar kimse için kolay bir şekilde mal, mülk sahibi olmaya rüyanız tabir olunur.

Rüyada Kurbanlık deve görmek

Rüyada kurbanlık deve görmek; deveyi keserken görmek izzet ve şeref sahibi bir adama, yardım görmeye ve istediği şekilde bir mala malik olmaya rüyanız tabir edilir.

Rüyada Beyaz deve kesmek

Rüyada Beyaz deve kesmek; alçalma, küçük düşürülme, korku ve endişeye düşmeye, eğer memursa görevinden alınacağına veya sürgüne gönderileceğine tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ayse dedi ki:

    ruyamda ıkı buyuk oglumun koyumuzde bir deve kurban etigini gördum dveyi kurban ederken kucuk oglum deveyi tuttu buyuk oglumda kesti acaba yorumaya bilirmisiniz

  2. Berfin dedi ki:

    Rüyamda deve gördüm 5 tane falandi heralde birde yavru deve gördüm babamlar kescekmis normalde babam kasap bayramlarda falan kesiyor ama kesirken görmedim kesilip kesildigini deve görmedim uyandım

  3. Ayhan kara dedi ki:

    Rüyamda deve kestim kurban

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca