Rüyada “Deve” Görmek

Deve
Rüyada Deve Görmek hayır işlemeye ve her işte muvaffak olmaya işarettir. Rüyada deveye binmek kısmet, Rüyada deve görmek başarıya kavuşmak demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Deve Görmek

Rüyada Deve Görmek;  Danyal (a.s.) demiştir ki: Eğer ehil değil ise, çok hayırlı işler yapar. Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Rüyada deve görmek, hanıma tabir edilip, yorumlanır. Devenin beraberinde yavrusu olması, hanımın evladı olacağına, malının artmasına veya muradına ereceğine tabir edilip, yorumlanır.

İmam-ı Nablusi rüyada deve görmek tabiri; rüyada deve kesmek başarı, rüyada deve eti yemek gaye ve murada ulaşmak, rüyada deveye binmek bir ganimet yada miras, rüyada beyaz deve görmek sevinç, rüyada siyah deve görmek sır saklamaya, rüyada develer görmek, bolluk ve genişliğe delalet eder denilmiştir.

Rüyada Cılız Deve Görmek

Rüyada cılız deve görmek; o sene az kazanç elde edeceği işler ile tabir edilir. Rüyada zayıflamış cılız kalmış deve görmek sıkıntı ve maddi zorluk çekmeye tabir edilir.

Rüyada Deveye binmek

Rüyada Deveye binmek hayır işlemeye ve her işte muvaffak olmaya işarettir. Rüyada deveye binmek, Deve görmek, deveyle dolaşmak bereket, isteğine kavuşmak demektir.

Rüyada Deve Üstünde Gezmek

Rüyada deve üstünde gezmek; başarı ve saltanat demektir. Rüyada deveye binip gezdiğini gören kimse amacına kolayca erişir ve istediğini elde eder denilmiştir.

Rüyada Deve Tüyü Rengi görmek

Rüyada Deve tüyü rengi görmek; yünü gibi renginde güzel olan devenin her halinde farklı güzel şeylerde renk görülmesi umduğuna kolayca erişmek demektir.

Rüyada Deve Sütü görmek

Rüyada Deve sütü görmek; temizlik ve saflık ve temiz bir kadın ile tabir edilir. Evli kimse rüyada deve sütü görmek ile alakalı tabir okuyorsa hamilelik ve müjde demektir.

Rüyada Deve Sütü içmek

Rüyada Deve sütü içmek; erkek için başarı, hasta için şifa, kadın için çocuk ve miras demektir. Rüyada deve sütü içmek kolay kazanç ve hayırlı geçim ile tabir edilir.

Rüyada Zayıf Deve görmek

Rüyada zayıf deve görmek; İslami rüya tabiri alimlerine göre, malın azalmasına, maddi kayıplara ve işlerin durmasına, tüccar için zor geçime delalet eder.

Rüyada Deveye Binmek

Rüyada Deveye Binmek; sür’atle sürdüğünü görürse, yolculuğa gider. Deve üzerinde döndüğünü görürse, sıkıntı ve endişeye düşüp derin düşüncelere dalar.  Rüya sahibi hasta ise, vefat eder

Rüyada Deveden İndiğini Görmek

Rüyada Deveden İndiğini Görmek; hasta olur, sonra şifa bulur. Deveye binmiş olduğu halde yolunu kaybedip bilmediği yerlere gittiğini gören kimse, dalalete ve şaşkınlığa düşer.

Rüyada Deve Sürüsü Görmek

Rüyada Deve Sürüsü Görmek; düşmanın toplanmasına, sel gelmesine veya bir hastalık çıkmasına, eğer develer buğday veya arpa yüklü ise, o selden hayır ve rızık meydana gelmesine yorumlanıp tabir edilir

Rüyada Devenin Öldüğünü Görmek

Rüyada Devenin Öldüğünü Görmek; Ölü devenin gövdesinden kan çıkıp aktığını görmek, huzurlu ve mutlu bir hayat ve yiyecek-içecek ve bereketli rızıklara, yularından tutup bir deveyi götürdüğünü görmek, biriyle düşman olmaya, ovada veya çölde birçok deve görmek, hatırının sayılır olması demektir.

Rüyada Kızgın Deve Görmek

Rüyada Kızgın Deve Görmek; değerli bir kimseyle tabir edilip, yorumlanır. Rüyada birçok devesi olduğunu, onları otlattığını gören kimse, ehil ise, memur olup emri ve hükmü geçerli olur.

Rüyada Dişi Deve Görmek

Rüyada Dişi Deve Görmek; Bekarsa evlenir. Eğer o dişi devenin bir de yavrusu varsa aldığı kadının bir evladı vardır.

Rüyada Evde Deve Görmek

Rüyada Evde Deve Görmek; eğer hastaysa iyileşir, eğer biriyle davası varsa kazanır. Bir görüşe göre ailesi çalışmalarında hayra kavuşur.

Rüyada Deve Kesmek

Rüyada Deve Kesmek; o evin sahibinin vefat etmesine delalettir. Evinde hastası olan kapısına bir devenin çöktüğünü görmek hasta vefat eder.

Rüyada Deve Beslemek

Rüyada Deve Beslemek; rüya sahibinin şansının, kazancının ve rızkının bol olacağına ve iş  hayatında başarılı olacağına delalet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. serdar dedi ki:

    Hocam çok teşekkür ediyorum size

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca