Rüyada “Deve Çobanı” Görmek

Deve Çobanı
Rüyada Deve Çobanı Görmek bol kazanç ile tabir olunur. Rüyada deve çobanı görmek o senenin karlı ve kazançlı, refah ve iyi olmasına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Deve Çobanı Görmek

Rüyada Deve Çobanı Görmek; o senenin verim ve bereketine, işlerin artmasına ve bol kazanç ile tabir olunur. Rüyada dişi devesinin ayağını kestiğini görmek, bir belaya düşmeye, bir dişi deve bulduğunu veya ona bindiğini görmek, asil bir kadın ile evlenmeye, deveyi sağmak, kadınlar­’dan elde edilecek mal-mülk para altın gibi kıymetli şeylere, dişi devesi­’nin elinden çıktığını görmek, eşinden ayrılacağına işarettir.

Rüyada Kaçan Deve Görmek

Rüyada devesinin kaçtığını görmek; Dişi devesinin kaçtığını gören kimsenin eşiyle arasında büyük bir münakaşa ve kavga olur.

Rüyada Deve Çobanı Olduğunu Görmek

Rüyada Deve Çobanı Olduğunu Görmek; mal ve mülkünün artacağına hayırlı işler yapacağına ve rızkının artmasına sebep olur. Bir başka rivayete göre ise ölen bir kişiden miras kalıp zengin olmasına yorumlanır.

Rüyada Deve Çobanının Öldüğünü Görmek

Rüyada Deve Çobanının Öldüğünü Görmek; iki kişi veya gurup arasında kanlı bıçaklı kavga çıkacağına işarettir. Ve elindekilerini kaybetmekle yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca