Rüyada “Desenli Elbise” Görmek

Desenli Elbise
Murat yaş 31 İSTANBUL / ÇEKMEKÖY'den rüya sordu. Rüyamda çiçek desenli yeşil elbise gördüm. Çok etkilendim rüyada desenli elbise görmek neye işaret eder.

Rüyada Desenli Elbise Görmek

Rüyada Desenli Elbise Görmek; Desenli ipek elbise şanlı ve şerefli bir kimseye yorumlanır. Rüyada desenli elbise giydiğini görmek, sevinçle refaha işarettir. Bu rüyada hayırdan başka bir şey yoktur. Temiz ve güzel desenli elbiseler görmek ve giymek hayır habercisidir mutluluk ve huzuru temsil eder.

İslam Uleması rüyada desenli elbise tabirleri

Rüyada deri desenli elbise görmek, kadın için seyahat etmek demektir. Rüyada gül desenli elbise giyen kadın bekar ise evlenir denilmiştir. Rüyada çiçek desenli elbise görmek, bekar ve sevgilisi olan kadın için söz ve nişan alametidir. Rüyada desenli büyük elbise görmek, üzerine vazife olmayan bir işe girişmek ve başarı sağlamak demektir.

Rüyada Desenli Elbise Giymek

Rüyada Desenli Elbise Giymek; özellikle bir kadının desenli ipekten elbise giydiğini görmesi, onun hayır ve yiyecek, içecek ve bereketli rızıklara kavuşacağına işarettir.

Rüyada Desenli Elbise Almak

Rüyada Desenli Elbise Almak; elbiseyi satın aldığını görmek çok yakın bir zamanda yeni bir işe adım atacağını ve başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Desenli Elbise Çıkarmak

Rüyada Desenli Elbise Çıkarmak; rüyayı gören kişinin bütün sıkıntılarından ve eğer hasta ise hastalığından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Desenli Elbise Yıkamak

Rüyada Desenli Elbise Yıkamak; son yaptığı işinde yüzünün gülmediği ve başarısızlıkla sonuçlandığı ama tekrar eski gücüne kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Desenli Elbise Görmek

Rüyada Siyah Desenli Elbise Görmek; rüya tabirleri alimlerine göre kişinin kendini çevresine kabullendirmek istemesine ve herkes tarafından yüceltilmesine delalet eder.

Rüyada Mor Desenli Elbise Görmek

Rüyada Mor Desenli Elbise Görmek; rüya sahibinin bütün borçlarından kurtulacağına ve yeni işlerle istediği mevkiye geleceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Desenli Elbise Görmek

Rüyada Beyaz Desenli Elbise Görmek; rüyası gibi kendisinin’de temiz olduğunu içinde kötülük olmadığını ve nefsine yenik düşmediğine ve işlerinde hep başarılı olacağına işarete der.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca