Rüyada “Derinin Altında Kurt” Görmek

Derinin Altında Kurt
Rüyada derinin altında kurt görmek güvendiği insanlardan göreceği zarara işarettir. Bir rivayete göre rüyada kurtçuk görmek azılı hırsızın varlığına yorumlanır.

Rüyada derinin altında kurt görmek, yakın çevrenizden olan bir bayan tarafından, göreceğiniz bir zarara ve duyacağınız kötü sözlere işaret edilir. Rüya sahibinin aklına dahi gelmeyen, çok güvendiği ve çok değer verdiği birinin, kötü düşünceler içinde olmasına ve rüya sahibine zarar vermek için en uygun anı kollayacak olan kişiye işaret eder. Rüyada küçük kurt böcek görmek, rüya sahibinin arkasından iş yaparak, onu tehlikeye düşürmek isteyen kişilerin varlığına ve sırtından bıçaklamasına işaret edilir. Rüyada vücudundan kurt çıktığını görmek, hane içindeki düşmanlık ve ara bozucu kimsenin varlığı olarak yorumlanır.

Rüyada Derinin Altında Kurt Görmek ne demek?

Rüyada derinin altında kurt görmek, aile içindeki düşmanlık ve akrabalar arası ara bozan kişi olarak yorumlanır. Bir rivayete göre saçında kurtçuk görmek, kuşkuların artmasına ve korkularından emin olunmaya işaret eder. Rüyada kurtçuk temizlemek, yakın çevresine karşı herkese, güvenini kaybetmesine ve kimseyle görüşmemesine yorumlanır. Rüyada vücuttan beyaz kurt çıkması, arkadaşlarına ve yakın akrabalarına karşı güveninin kırılacağına alamet eder.

Rüyada Derinin Altında Kurtçuk Görmek

Rüyada solucan kurt görmek, rüyayı gören kişinin üzerinden kazanç elde eden kişilerin, her türlü imkanını izni olmadan kendi menfaatlerinde kullanan kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Vücudundan Kurtçuk Çıktığını Görmek

Rüyada vücudundan kurtçuk çıktığını görmek, maddi kayıpların artmasına ve hırsızlık gibi durumlar yaşanacak olmasına işaret eder. Rüyada deri altında kurtçuk görmek, güvendiği kişilere karşı çok dikkatli olmasına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca