Rüyada “Derede yüzmek” Görmek

Derede yüzmek
Yasemin yaş 25 İSTANBUL'dan yazıyorum, derede yüzüyordum sonra ayağa kalktım, derede yürüyordum, rüyada derede yüzmek anlamını yorumlar mısınız?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Derede yüzmek görmek

Rüyada derede yüzmek görmek; ağaçlı, çayırlı ve sulu olursa hayır ve uğur, bekar için hayırlı bir evlilik, işsiz kimse için uzun süre çalışacağı daha iyi bir iş demektir. Rüyada derede yürümek bereket, menfaat, devlet ve ikbal ile yorumlanır. Rüyada derede balık tutmak, büyük kısmet, makam, mevki ve güzel huylu iyi ahlaklı eş demektir. Rüyada derede yüzdüğünü görmek sıkıntılardan kurtulmak ve hakkında daha güzel hayırlı gelişmeler olması demektir. Rüyada Dere kenarı ve dere, kuru, taşlı, ağaçlardan ottan yoksun olursa yukarıdaki yorumun zıddı ile tabir olunur.

Rüyada Derede boğulmak

Rüyada derede boğulmak; borç ve sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada derede yüzemediğini ve boğulmak üzere olduğunu veya boğulduğunu gerçekmiş gibi yaşamak, üzüntülü bir olay yaşayacağına ve canının sıkılacağı bir döneme girmesine ve bu durumun geçici olduğuna işaret eder.

Rüyada Derede yürümek

Rüyada derede yürümek; şans ve kısmet demektir. Tüm zorlukların üstesinden gelmek, başarı, kısmet ve ganimet sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Derede balık tutmak

Rüyada derede balık tutmak; rızık ve maişet genişliği, bolluk ve genişlik, hayır, ile yorumlanır. Rüyada derede balık tuttuğunu görmek rüya sahibinin sahip olacağı mal, mülk veya bekar kişi için evlilik ile tabir edilir.

Rüyada Dereler Görmek

Rüyada dereler görmek; Ağaçlı, çimenli, sulu bir dereye girdiğini gören, nimet ve ikbale erer. Öyle bir yerde ağaç gölgesinde oturup suyundan içtiğini gören; hayatını rahat ve rızklanmış olarak geçirir.

Rüyada Akan Derede Yüzmek

Rüyada Akan Derede Yüzmek; o yer insanları bereketli, güzel geçimlerine, derenin suyu tuzlu ise, zarar ve kötü şöhretlerine işarettir.

Rüyada Kirli Derede Yüzmek

Rüyada Kirli Derede Yüzmek; yakınlarından bir kadın veya karısıyla münasebetini keser. Kirli bir  derede yüzüp bunları arasında bırakan ölür ve böylece hanımını arkasında bırakmış olur.

Rüyada Bulanık Derede Yüzmek

Rüyada Bulanık Derede Yüzmek; yüzdüğünü gören geçim sıkıntısına ve güçlüğe uğrar. Öyle bir dereden çıktığını gören; üzüntü ve sıkıntıdan, güçlükten kurtulur.

Rüyada Balıklı Derede Yüzmek

Rüyada Balıklı Derede Yüzmek; Tüccar ise ticareti artar. Fakir ise zengin olur, mal ve nimeti çoğalır. Sahip olduğu böyle bir dereyi sattığını gören, elindeki nimeti ve malı kaybeder.

Rüyada Kurbağalı Derede Yüzmek

Rüyada Kurbağalı Derede Yüzmek; eş ile tabir olunur. Onda görülecek iyi ve kötü her hal hanıma eşe nispet edilir.

Rüyada Çamurlu Derede Yüzmek

Rüyada Çamurlu Derede Yüzmek; sıkıntılarının artacağına ve iş kaybının yaşanmasına kazancının düşmesine hane içi huzursuzluk yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Derede Yüzen Birini Görmek

Rüyada Derede Yüzen Birini Görmek; Rüya sahibinin sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulmasına ve rahatlayıp refaha kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Derede Ters Yüzmek

Rüyada Derede Ters Yüzmek; hayır’a kavuşur. Bostanında veya bahçesinde bir dere olduğunu gören eğer bekar ise evlenir. Eğer evliyse karısı hamile kalır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Emine dedi ki:

    Rüyada kurumuş çöplü bir dereyi su tutarak yıkadığımı gördüm. Ve aynı rüyada bir düğundeydım

  2. Dilek dedi ki:

    Rüyamda annemle beraber taşkın çamurlu bir.derede yüzüp karşıya geçmeye çalışıyoruz rüyada çamurlu derede yüzmek ne anlama gelir yorumlarsanız sevinirim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca