Rüyada “Deprem” Görmek

Deprem
Yasemin Yaş 21 ANKARA / MAMAK öğlen vakti kaylule uykusundan korkunç bir sarsıntı ile uyandım. Rüyada Deprem görmek anlamını, İslami yorumlar mısınız?

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek; sırların meydana çıkmasına işarettir. Rüyayı hâmile kadın görse; çocuğunu doğuracağına işarettir. Bazen da deprem, hastalıktan kurtulmakla beraber insanların düşeceği ızdıraba ve kedere işarettir.

İmam-ı Nablusi rüyada deprem İslami tabiri; Deprem rüyası kadın ile tabir edilir, kimin zaman müjdeye veya sevinçli bir haber almaya işaret eder. Rüyada deprem yaşamak sıkıntı ve elemdir. Rüyada depremden kaçmak bir zarar görmeden bir amacına ulaşmak demektir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek; rüyayı gören kişinin hayatında olan bazı şeylerin değişmesine hayatında yeni olayların olmasına ve yeni süprizlere delalet edilir.

Rüyada Depremden Kaçmak

Rüyada depremden kaçmak; bir rivayete göre rüyasında depremden kaçmak bütün sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Bir başka rivayete göre ise rüyasında depremden kaçmak mutluluğa huzura bol kazanca ve sağlığa kavuşmak diye delalet edilir.

Rüyada Deprem Olurken Kurtulmak

Rüyada Deprem Olurken Kurtulmak; kişinin rüyada deprem olurken kurtulmasını görmek o kişi için iyi şeye işaret edilmez. Rüya tabirleri alimlerine göre ise rüyayı gören kişinin ömrün tamamladığına delalet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek; rüyada deprem olduğunu hissetmek  rüyayı gören kişinin sorunlarının çoğalmadan ve büyümeden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Depremde Evin Yıkılmasını Görmek

Rüyada Depremde Evin Yıkılmasını Görmek; rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğini ve işlerinin ters gideceğini bozulacağına ve gözyaşı dökeceğine delalet eder.

Rüyada Depremde Öldüğünü Görmek

Rüyada Depremde Öldüğünü Görmek; rüya tabirleri alimlerine göre depremde öldüğünü görmek kişinin iş hayatında mutlu olacağına ve terfi alacağına hayırlı haberler almasına işaret eder.

Rüyada Depremde Binanın Yıkılması

Rüyada Depremde Binanın Yıkılması; rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına ve çok yakınındaki bir kişinin üzüleceğine kısa süreli bir hastalık geçireceğine delalet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. leyla dedi ki:

  Merhabalar rüyamda araba kullanıyorum ve inanılmaz bir halde yer sarsılıyor araba zıplamaya başlıyor binalar sallanıyor ben önce anlamıyorum araba arızalandı sanıyorum bir tek bins yıkılıyor karşımda a o zaman anlıyorum deprem oluyor ve gideceğim yere ulaşmaya çalışıyorum bir yerden kızımı alıyorum kocamla telefonda konuşuyorum ormanda toplanıyoruz diyor biz kızımla o yerı ararken uyanıyorum yorumlarsanız sevinirım teşekkürler

 2. Cihan dedi ki:

  Ruyamda evde yattigim sirada bir gurultu uzerine deprem oldu zannettim,sonra deprem olmadigina kanaat getirdik,akabinde yine bir gurultu oldu ve deprem oldugunu anladik esim annem kardeslerim ve küs oldugum babamda dahil hemen evden ciktik,babam bizi cikarmak icin cok fedakarlik yapti(annemle babam ayri babam bizim hanede yasamiyor) disari ciktigimizda ev yikildi,hemen 1 sokak kenardaki en yakin dostumu cagirmak icin o tarafa gittigimde onlarin ve komsularinda evinin yikilmis oldugunu gordum oda disardaydi ve hic kimse olmemisti , sonra eyvah oglum nerde onu cikarmadikmi diye aklima geldiginde uyandim.

 3. Anonim dedi ki:

  Rüyamda deprem olduğunu gördüm sonra büyük bir rüzgar ve ardından yağmur yağdığını gördüm rüyam ne anlama geliyor

 4. Ahmet Karagülle dedi ki:

  Rüyamda Deprem olduğunu gördüm ve hissettim açık alanda idim sarsıntı olduğunu ve yolun depremin şiddeti ile kabarıp indiğini ve yakınımda bulunan camii ninn kubbesinden küçük tuğla parçalarının havaya savrulup kubbenin içe doğru çöktüğünü gördüm kelimei şahadet ve kelimei tevhitle uyandım

 5. yusra dedi ki:

  Rüyamda deprem olduğunu hissediyorum ve ayetel kursi ile amener resulu yu okuyorum kızım banyo yapıyor ölürse temiz olsun diye bende yapayım diyorum ama sarsıntı durmuyor yapamıyorum ne anlama geliyor

 6. emine dedi ki:

  Merhabalar.ruyamda okula benzemeyen ama okul olan bi binada deprem oluyor sadece ve icinde cocuklar var bina yikilcak diyoruz onla hissetmiyor bunun yorumunu paylasirsaniz sevinirin

 7. halide dedi ki:

  Merhaba rüyamda iki defa deprem oldu ve ben ellerimi yere sürüp allahım elimi bel ve benzeri hastalıklara şifa yap diyordum lütfen yorumlayin

 8. ömer dedi ki:

  rüyada debrem oldu4 kalı bina yıkıldı bende atında kaldım ama bana birşey olmadı kutuldum hic ölen görmedin nedemek

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca