Rüyada “Denize Düşmek” Görmek

Denize Düşmek
Rüyada denize düşmek borç ve sıkıntıya düşeceğiniz bir döneme girmeye işarettir. Rüyada denize düştüğünü görmek üzücü bir haber almaya işarettir.

Rüyada Denize Düşmek

Rüyada denize düşmek kısmetli ve hayırlı işler yaparak geçim sıkıntısından kurtulmaya, maddi ve manevi huzur için büyük gayret göstereceğiniz bir döneme girmeye delalet eder. Rüyada denize düştüğünü görmek, başarılı işler yaparak ailesinin ve kendisinin muvaffak olmasına tabir edilir. Rüyada denize düşen birini görmek, korku ve endişeye kapılarak yanlış kararlar almasına rivayet edilir. Rüyada elbiseyle denize düşmek, çekilen sıkıntıdan sonra arzu ve muradına kavuşmaya yorumlanmaktadır. İslami rüya tabiri alimleri kirli bir denize düşmek, sıkıntı ve hastalık temiz bir deniz ise bol bereketli kazanç ile tabir edilir. Rüyada denize düşmek, geçim sıkıntısı yaşamadan bolluk içinde bir hayat yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada denize düşmek, iş hayatında mevki sahibi olmaya ve statüsün değişmesi ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada tekneden denize düşmek, yüzünü güldürecek ve muylu olmasını sağlayacak bir işe sahip olmaya yorumlanır. Rüyada denize düşmek, aile ve iş hayatında aradığı huzuru bulmaya alamet eder.

Rüyada Bisikletle Denize Düşmek

Rüyada bisikletle denize düşmek, umutsuzluktan sonra elde edilen mevkiye ve itibara sahip olmaya tabir edilir. Rüyada bisikletle denize düştüğünü görmek, yapılan hatalardan ve yanlışlardan sonra hak edilen zafere ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Arabayla Denize Düşmek

Rüyada arabayla denize düşmek, gizli kapaklı işler yapmaya, içinde pazarlıklı bir kimse ile yorumlanmaktadır. Rüyada arabayla denize düştüğünü görmek, işlediği bir kabahatin üstünü örtmeye çalışmaya tabir edilir.

Rüyada Kayalıklardan Denize Düşmek

Rüyada kayalıklardan denize düşmek, çekilen sıkıntıdan sonra elde edilen huzura ve mutluluğa tabir edilir. Rüyada kayalıklardan denize düştüğünü görmek, hak ettiği hayata ve imkanlara sahip olmaya, işinde muvaffak olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Gökten Denize Düşmek

Rüyada gökten denize düşmek, hayırlı ve bereketli kazanç sağlamaya, parasal anlamdaki sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada gökten denize düştüğünü görmek, radikal bir karar alarak iş yaşamında farklı bir alana yönelmeye tabir edilir.

Rüyada Denize Düşüp Kurtulmak

Rüyada denize düşüp kurtulmak, şansının ve kısmetinin açılmasına bolluk içinde geçecek bir yaşama delalet eder. Rüyada denize düşüp kurtulduğunu görmek, iş hayatında istediği başarıyı elde etmeye borçlarından kurtulma ile yorumlanır.

Rüyada Denize Düşüp Yüzmek

Rüyada denize düşüp yüzmek, meşakkatli ve zor geçen bir dönemden sonra refaha kavuşmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada denize düşüp yüzdüğünü görmek, yeni projeleri ile farklı işlere imza atmaya ve muvaffak olmaya rivayet edilir.

Rüyada Denize Düşen Birini Kurtarmak

Rüyada denize düşen birini kurtarmak, rüya sahibinin sıkıntıya düşmesine kısa bir süre iş kaybı yaşamaya işaret eder. Rüyada denize düşen birini kurtardığını görmek, bir anda telaşa kapılıp yanlış kararlar almaya ve bundan dolayı dara düşmeye rivayet edilir.

Rüyada Otobüsle Denize Düşmek

Rüyada otobüsle denize düşmek, yaptığı işin alanında başarılı olmaya ve kalabalık bir ortamda bulunma ile tabir edilir. Rüyada otobüsle denize düştüğünü görmek, çektiği sıkıntıdan sonra kazanılan mutlak zafer olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Paraşütle Denize Düşmek

Rüyada paraşütle denize düşmek, rüyayı gören kişi bekar ise ani bir karar ile evlenmeye, evli ise huzurlu aile ortamı ile yorumlanmaktadır. Rüyada paraşütle denize düştüğünü görmek, üzücü bazı durumlar ve sağlık sorunu yaşama ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Sandaldan Denize Düşmek

Rüyada sandaldan denize düşmek, berrak bir deniz ise bol kazanca, deniz bulanık ise maddi kayıplar yaşamaya tabir edilir. Rüyada sandaldan denize düştüğünü görmek, karlı ve kazancı bereketli olacak yeni bir işe atmaya rivayet edilir.

Rüyada Soğuk Denize Düşmek

Rüyada soğuk denize düşmek, mekan ve iş değişikliği yapmaya, sıkıntılarından kurtulmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada soğuk denize düştüğünü görmek, zorluk çekerek elde ettiği zenginliğe ve mevkiye yorumlanmaktadır.

Rüyada Havadan Denize Düşmek

Rüyada havadan denize düşmek, adım adım ilerleyerek kalıcı işler yaparak başarılı olma ile kazanılan zafer anlamına gelir. Rüyada havadan denize düştüğünü görmek, çekilen zorluklardan sonra güç ve kudret sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Helikopterle Denize Düşmek

Rüyada helikopterle denize düşmek, gücüne güç katacak farklı işler yapmaya ve başarılı olup mevki sahibi olmaya tabir edilir. Rüyada helikopterle denize düştüğünü görmek, uyarı nihayetinde bir rüya olması ile rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda denize düştüğümü gördüm. Rüyada denize düşmek ne anlama gelir? ( Ebru ) dedi ki:

  Rüyamda derin bi suya düştüm sonra yüzerek denizin kıyısında buldum kendimi orası o kadar güzel biyerdiki hayran kaldım sahil kenarıydı bi allahın kulu yoktu sadece bi tane ördek vardı sanki orası başka bi dünyaydı kusursuz güzellikteydi benim yüzüp geldiğim yerde oraya açılan kapı gibiydi hiç dönmek istemedim geriye daha sonra aynı yoldan geri döndüm düştüğüm yere herkes benim öldüğümü düşünmüş beni görünce hepsi sevindiler rüyam ne anlama geliyor sizce ?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Ebru, Rüyada denize düşmek, kısmetli ve hayırlı olacak bir işe sahip olmaya maddi ve manevi olarak huzur bulmaya parasal anlamda sıkıntılarının son bulmasına yorumlanır.

   1. Rüyamda denizde dalgaların üzerinde olduğumu gördüm. Rüyada denizde dalga görmek ne anlama gelir? ( Seval ) dedi ki:

    Rüyamda annemle birlikte denizde dalgaların üzerindeyiz dalga bir oraya bir buraya götürüyor bizi ama batmıyoruz hiç üzerindeyiz en son dalga geri çekilmeye başlayınca anneme hadi kaçalım dedim öyle sudan çıktık. Sonra kendimizi bahçede bulduk erik ve mandalina ağaçları vardı. Erikler baya büyüktü toplamaya başladım onlardan. Daha sonra mandalina ağacı vardı bir tane mandalina aldım ama kabak gibi büyük bir mandalinaydı ama elimden düştü gitti tutamadım. Sonra bir tanışım bu senin hakkın diye aynı o büyüklükte bir mandalinayı bana attı ve aldım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

    1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

     Merhaba Seval, Rüyada denizde dalgaların üzerinde olduğunu görmek, hareketli ve kötü geçecek günlerin habercisi olmaya ve sıkıntıya düşmeye, rüyada erik ağacı görmek, bol kazançlı ve verimli olacak bir işe sahip olmaya aile içinde ise huzurlu ve mutlu olmaya, rüyada mandalina ağacı görmek, maddi ve manevi olarak rahatlamaya istediği her şeyi elde ederek güç sahibi olmaya yorumlanır.

 2. Nükhet Kökboyun dedi ki:

  Buzdağının üstündeyim ordan kurtulmak için bir buz kayasının üstüne basıp gitmek isterken bastığım buz kayası çöküp buz gibi suya düşüyorum. Yardımıma bir erkek kızı ile gelip beni ordan kurtarıyor . Su buz gibi soğuktu .

 3. Gülizar dedi ki:

  Rüyamda buzlu denizin üzerine düştüm.. Buz çatlar diye yürümedim.. Yerimde yardım istedim.. Bi tane arkadaşım yolun yarısına kadar geldi buzun üstünde yürüyerek.. Sonra korkudan gitti.. Sonra tanımadığım bi bayan elimden tutup kaldırdı.. Biraz yürüdük buzun üstünde.. Buz çatladı ben suya düştüm o düşmedi tam batıyodum uyandım.. Yani kurtulup kurtulmadığımı anlamadım.. Lütfen yorumlarmısınız.

 4. Aslı dedi ki:

  Rüyamda dosya ile denize düşüyorum Deniz’in ortasında tut ağacı vardı Kocaman bır ağaçtı

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca