Rüyada “Denizde savaşmak” Görmek

Denizde savaşmak
Hamza yaş 32 BURSA'dan rüya sordu? Rüyada savaş gemisi içinde asker kıyafeti giymiş, düşmanla savaşırken gördüm, Rüyada denizde savaşmak ne demektir?

Rüyada Denizde Savaşmak görmek

Rüyada Denizde Savaşmak; düşmanlarının arasında kalmasına, korkak olmaya ve fakirliğe yorumlanır. Rüyada denizde savaştığını görmek, bu rüyayı gören kişinin dikkatli olması gerekir. Rüyada asker kıyafeti giymiş ve denizde savaş gemisi içinde kendini görmek, elem ve keder, kuşku duymak demektir. Rüyada düşman ile denizde çarpıştığını görmek; erkek ve kadın kişi için sıkıntılı bir döneme girmeye ve çok çalışmaya, çaba göstermesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Denizde Savaştığını Görmek

Rüyada Denizde Savaştığını Görmek; maddi açıdan rahatlamaya ve hayırla yorumlanır. Hayırlı ve bereketli iş kapılarının açıdan rahatlamasına ve refaha kavuşmasına delalettir.

Rüyada Denizde Savaş Gemileri Görmek

Rüyada Denizde Savaş Gemileri Görmek; Etrafındaki kişilere dikkat etmesi gerektiğine ve düşmanından gelecek olan zararla hem maddi hemde manevi olarak zarara uğramasıdır.

Rüyada Denizde Savaşan Askerler Görmek

Rüyada Denizde Savaşan Askerler Görmek; Hayır ile yorumlanır. Rüya sahibinin kötülüklerden ve tehlikeden uzak olmasına ve iş hayatında ise istediği başarıyı elde etmesidir.

Rüyada Denizde Düşmanla Savaşmak

Rüyada Denizde Düşmanla Savaşmak; kazanmış olarak savaştan çıkarsa düşmanından gelecek olan kötülüklerden kurtulmuş olur.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca