Rüyada “Demirci” Görmek

Demirci
Rüyada demirci görmek ile alakalı tabirler. Rüyada Demirci Ustası görmek, Rüyada Demirci olmak, Rüyada Demirci Dükkanı görmek İslami dini tabirleri.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Demirci Görmek

Rüyada demirci görmek; kuvvet ve ustalığı ölçüsünde heybetli bir kimseyle tâbir olunur. Demircinin sertliği, demirin elinde yumuşaması ve ondan balta, kılıç, bıçak ve istediği benzeri şeyleri yapmasıdır.

Rüyada Demirci Ustası görmek

Rüyada demirci ustası görmek; Demircinin demirden istediği şeyi elde etmesi, büyük bir mülke sahip olmasıdır. Bu sebepten dolayıdır ki; rüyada demirci ustası görmek kişi eğer ehilse ya da soyunda mülke sahip kimse varsa servet ve mülke nail olur.

Rüyada Demirci Olmak

Rüyada demirci olduğunu görmek; demirin elinde yumuşadığını ve ondan istediği aleti yaptığını gören kimse; Onun zayıf haline bakılmayıp rüyası ecdadının durumuna göre tabir olunur.

Rüyada Demirci Dükkanı Görmek

Rüyada demirci dükkanı görmek; tüccar için zor kazanç elde etmek demektir. Bazen da demirci, ateş ehlinin amelini işleyen kötü ve yaramaz kimseye delalet eder.

Rüyada Meçhul Demirci Görmek

Meçhul demirci büyük bir lider, başkan veya hükumet erkanından bir kimsedir. Rüyada tanımadığı bir demirci görmek; sıkıntılı ve stresli bir döneme girmeye yorumlanır.

Rüyada Eli yüzü ve Giysisi siyah demirci görmek

Bir kimse bir demircinin özellikle elbisesi ve yüzü siyah olursa yanma girdiğini ve oturduğunu görse, o kimse hasta veya ölü ise cehennem ateşine girer veya o şahıs hapse atılır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca