Rüyada “Demir Sopa” Görmek

Demir Sopa
Rüyada Demir Sopa Görmek hissedilen ağırlığı nispetince iyilik ve mutluluk habercisidir. Rüyada Demir Sopa İle Dövmek o kimseye kuvvet ve destek olmaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Demir Sopa Görmek

Rüyada demir sopa görmek; demir sopa gören kimse izzet ve şan, şeref ve makam mevki elde eder. Rüyada demir sopa ile birine vurmak o kimseye güç ve cesaret vermek demektir.

Rüyada Elinde Demir Sopa Görmek

Rüyada elinde demir sopa tutmak; kısmet ve talih şans açıklığı ile tabir edilir. Rüyada Demir Sopa Tutmak; erkek için mala delalet eder. Eğer tuttuğu demir sopa ağırsa ağırlığı nispetince mala kavuşur denilmiştir.

Rüyada Demir Sopa İle Dövmek

Rüyada Demir Sopa İle Dövmek; rüyada demir sopa ile birini dövdüğünü görmek gören kişinin üzerindeki sıkıntısını attığını ve o kişinin rahata kavuşacağına işarettir. Gören kişi önemli güce ve talihe kavuşur.

Rüyada Demir Sopa Elinde Koşmak

Rüya Demir Sopa Elinde Koşmak; bir rivayete göre bekar için evlilik için acele etmesine yorumlanır. Evli bir kimse elinde demir sopayla koştuğunu görmesi; yeni bir işe başlamak demektir.

Rüyada Demir Sopa Tutmak

Rüya Demir Sopa Tutmak; demir sopa tutmak gören kişinin hastalık’tan kurtulup iyileştiğine ve sıkıntılarının dağıldığına delalet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca