Rüyada “Demir Kürek” Görmek

Demir Kürek
Rüyada Demir Kürek görmek, kolay kazanç ve çok mal elde etmek demektir. Rüyada demir kürek almak şans ve kısmet, Demir kürek tutmak evliliğe işarettir.

Rüyada demir kürek görmek; hizmetçiye ve refaha işarettir. Bazı tabircilere göre demir kürekle süpürmek; iştahlı olmaya işarettir. Rüyada demir kürek tutmak; başarılı olacağı bir işe delalet eder. Bazen de demir kürek ıssız geceye ve korkmaya delâlet eder.

Rüyada Demir Kürek Çeşitleri; kürek rüyası umduğuna kavuşmak demektir. Rüyada demir kürek aldığını görmek iş teklifi veya kazançlı çıkacağı bir anlaşmaya yorumlanır. Demir kürek çeşitleri ve şekli nasıl olursa olsun burada tabir edildiği şekilde yorumlanır.

Rüyada Demir Kürek Sallamak

Rüyada Demir Kürek sallamak; hayatı boşa geçen bir kimseye delalet eder. Kürek sallamak iş değişikliği ve çok çalışma azmi ve isteğine yorumlanır.

Rüyada Demir Kürekle Toprak atmak

Rüyada demir kürekle toprak atmak; taşınmaya veya yeni bir ev yada iş yeri alıp taşınmaya yorumlanır. Demir kürek ile toprakla oynamak çalıştığını görmek, kazançlı ve bereketli bir işe tabir edilir.

Rüyada Demir Kürek Tutmak

Rüyada demir kürek tutmak; bekar için evlilik kısmet ve şansın artması demektir. Evli bir kimse rüyada demir kürek tuttuğunu görse, talihinin bahtının açılmasına ve istediği işin gerçek olmasına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. koma dedi ki:

    Yorumunuz rüyada küre görmek anlami nedir ilerde cok mutlu olacagim belirtir anlamına gelir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca