Rüyada “Demir Çivi” Görmek

Demir Çivi
Rüyada Demir Çivi Görmek mutlu bir haber almak ve amaca ulaşmak demektir. Rüyada Demir çivi çakmak, Rüyada Demir çivi sökmek ile alakalı tabirleri okuyun.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Demir Çivi Görmek

Rüyada demir çivi görmek; rüyada demir çivinin görülmesi bir rivayete göre gören kişinin mutlu bir haber alacağına ve kardeşi olacağına delalet eder. Gören kişi eğer bekarsa evleneceğine ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Demir Çivi çakmak

Rüyada demir çivi çakmak; çivi çaktığını görmek kişinin kendine sadık bir dost kazanacağını ve doğacak olan çocuklarının hayırlı ve bereketli olacağına işaret eder.

Rüyada Demir Çivi Sökmek

Rüyada demir çivi sökmek; bir rivayete göre kişinin işlerinin bozulacağına işlerinde sorun olacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Paslı Demir Çivi Görmek

Rüyada paslı demir çivi görmek; paslı demir çivinin görülmesi karanlık günlere, kazancının azalmasına ve birçok şeyini kaybetmesine işarettir.

Rüyada Demir Çivi Yutmak

Rüyada demir çivi yutmak; çivi yuttuğunu gören kişi eğer varsa bir sorunu bu sorunun büyüdüğüne delalet eder. Ama bu sorunları aşıp rahata kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Demir Çivi Battığını Görmek

Rüyada demir çivi battığını görmek; demir çivinin batması kişinin sorunlarından kurtulmasına ve maddi manevi olarak huzura kavuşacağına ve işlerinin düzelip yükselmesine delalet eder.

Rüyada Paslı Demir Çivi Battığını Görmek

Rüyada paslı demir çivi battığını görmek; rüyayı gören kişinin zor bir döneme girdiğini ve işlerinin içinden çıkılmaz hal alacağı ve o kişinin maneviyattan uzaklaşacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca