Rüyada “Delikanlı” Görmek

Delikanlı
Rüyada Delikanlı Görmek; genç erkek için gizli düşmana işaret eder. Rüyada Delikanlı görenler için bu rüya mutlu edecek bir şeye dair müjdedir.

RÜYADA DELİKANLI: Rüyada güzel ve güler yüzlü, arzu ve amaçta orta yolu tutan delikanlı görmek, sevinç ve amaca erişmeye tabir edilip, yorumlanır. Bir rivayete göre mutlu edecek bir şeye dair müjdedir.

Rüyada Delikanlı Olduğunu Görmek

Rüyada delikanlı olmak; Rüya sahibi, Rüyada Delikanlı olduğunu görse bu kimsenin rüyasının tabirinde ihtilaf olunmuştur: Bazıları dediler ki, rüya sahibi bolluk ve sevinç içinde olur. Diğerlerinin beyanına göre dininde ve Dünyasında büyük bir eksiklik zuhur eder.

Rüyada Delikanlıya Sarılmak

Rüyada Delikanlıya Sarılmak; Sarıldığı delikanlıyı tanımıyorsa bu rüyayı gören kimse, düşmanını yenerek onu hüsrana uğratıp perişan eder. Tanıdığı bir delikanlıya sarılmak bekar için evlilik, evli kişi için zoru başarmak ve kazanç demektir.

Rüyada Delikanlı ile Konuşmak

Rüyada delikanlı ile konuşmak; bekar bir kız için kısmet demektir. Tüccar için zor kazanılacak paraya yorumlanır. Bazı tabirciler rüya sahibi vefat eder, bazıları da hırs ve emel dolayısıyla bazı Sadık arkadaşları kendisine düşmanlık eder demişlerdir.

Rüyada Esmer Delikanlı Görmek

Rüyada Esmer Delikanlı Görmek; Diğer bazı tabircilerin görüşüne göre özellikle görünüş ve giyinmesi yönünden çirkin ise, üzüntü ve keder, göğüs sıkışması ile tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Delikanlı Görmek

Rüyada Tanıdık Delikanlı Görmek; Tanıdığı bir delikanlıyı sizi sevindiren bir halde görmek, hayır ve nimettir. Eğer onda yakışmayan ve ayıp sayılan bir şey görülürse bunun tersiyle tabir edilir.

Rüyada Tanımadığın Delikanlı Görmek

Rüyada Tanımadığın delikanlı görmek; Bu rüyada görülen delikanlı tanınmayan biri ise, yorumu iki şekilde yapılır: Birine göre düşman, diğerine göre müjdedir.

Rüyada Genç Erkek Görmek

Rüyada genç erkek görmek; Bu rüyayı gören, Hasta ise iyi görülmez derler. Bazıları da hırs ve emel dolayı siyle bazı Sadık arkadaşları kendisine düşmanlık eder demişlerdir.

Delikanlı Kumral Sarışın ve Beyaz Tenli ise

Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a.) diyor ki: İslami kaynaklara göre; Rüyada delikanlı görmek, zararı ve kötülüğü dokunacak bir kimsedir. Eğer görülen delikanlı beyaz tenli ise, dost gözüken gizli düşman, esmer ise, zengin düşman, sarışın ise, ihtiyar zararı ve kötülüğü dokunacak bir kimsedir.

Rüyada Yakışıklı Delikanlı Görmek

Rüyada Yakışıklı delikanlı görmek;  Bunlarda dahi güzellik ve çirkinlik tabir esnasında nazarı dikkate alınacak mühim bir noktadır. Rüyada Güzel delikanlı genç birini görmek; sevinç ve neşe ve zenginlik ile tabir edilir.

Rüyada Temiz Yüzlü Delikanlı Görmek

Rüyada Temiz Yüzlü Delikanlı görmek; başarı ile gelecek hayra, selamete ve güvene, Salih amel işlemeye ve dine yönelip hakkın rızasına çalışmaya rüyanız tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Delikanlı Görmek

Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Bu rüya düşman ile tabir olunur. Eğer delikanlı çirkin ise, asla olmayacak şeylere bile zararı ve kötülüğü dokunacak bir kimsedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Gökçe dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda arkadaşım varmış normalde tanımıyorum ama ruyamda taniyomusum konuşuyoruz ve sonra oturuyoruz önüme oturuyo bende onun boynuna sariliyorum sonra öyle bi huzur hissediyorumki daha önce boyle bişey hissetmemistim derinden hissettim. Bişeyler hissettim bide sanirim tanıdık veya Türk olsa oyle biriyle evlenicem sanırım dicem ama koreliydi. Ve koreye,korelilere ilgim var bilemiyorum..

 2. songul dedi ki:

  Rüyamda bi çok erkek gordn parti yapiyodular erkeyin birini tanıyorum bna bkiyodu elinde içkisi

 3. Ceyda dedi ki:

  Ruya gördüm

 4. buse dedi ki:

  Rüyamda Mustafa isminde yeni tanstgm bir erkeği gordum araba kullanıyor beni bekliyo baya ve of bile demiyo ben bi acele ile hazırlanmaya çalışıyorum anlamı nedir acaba

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca