Rüyada “Deli Olmak” Görmek

Deli Olmak
Rüyada Deli olmak; Zenginlik demektir. Rüyada deli olduğunu gören kişi kısmet artar denilmiştir. Rüyada Deli olan birini görmek ile alakalı tabirler.

RÜYADA DELİ OLMAK: Bazıları dediler ki: Rüya sahibine Dünya meyleder. Ondan korkar ise, eline mal geçer, eğer meczuba rüya sahibi bir şey verir ise, onun için hayır ve berekettir. Rüyada deli olmak İslami tabirlere göre zengin olmaya ve başarı sağlamaya yorumlanır.

Rüyada Deli Olan Birini Görmek

Rüyada Deli Olan birini görmek; ondan kaçıyorsa veya ona yaklaşıyorsa iki türlü tabir edilir. Dünya’ya talip fakat ondan mahrum olduğuna, eğer ona yetişir ise, Dünya’ya yetişmeye işarettir.

Rüyada Deli olduğunu Görmek

Rüyada Deli olduğunu görmek; Bir kimse kendini meczub (Deli) gibi görse, kendisi gayret göstererek yada kolay yoldan zengin olacak demektir. Bu rüya hayır ve bereket ile yorumlanır.

Rüyada Delilik Yapmak

Rüyada Delilik yapmak ve deli gibi davranmak, kendini delirmiş vaziyette görmek; kişi ehil ise zengin olur değilse faiz ve harama meyleder denilmiştir.

Rüyada Deli Olmak

Bu rüya iki türlü tabir edilir. Rüyada Zengin bir kimse kendini deli görse; haram mala ve faiz yemeye yorumlanır. Rüyada Deli olmak; fakir için ve zengin için eşit tabir edilir ama kişinin takvasına göre iyi veya kötü tabir olunur.

Rüyada Tanıdığı Birini Deli Görmek

Rüyada Tanıdığı birini deli görmek; Bu Meczup rüyası kadın kişi için dünyalık elde etmeye yada dünyalık bol kazanan adama, Bu rüya Dünya’ya talip fakat ondan mahrum olduğunda tam zıttı ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca