Rüyada “Değnek” Görmek

Değnek
Rüyada Değnek Görmek; değerli ve şerefli bir kimse olacağına işarettir. Rüyada Elinde Değnek görmek; isteklerine kavuşacağına işarettir.

RÜYADA DEĞNEK: Rüyada değnek görmek, rüya görenin değerli ve şerefli bir kimse olacağına işarettir. Bir değneğe veya bastona dayandığını görmek, rüya görenin şerefli ve değerli bir şahısın yardımıyla isteklerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada Değnek Tutmak 

Rüyada Değnek Tutmak; Rüyada Elinde Değnek tuttuğunu görmek; rüya görenin yararına bazı şeylerin olacağına işarettir.

Rüyada Değnek Kırmak

Elinde asa veya baston olduğunu gören, düşmana galip gelir. Bastonun kırıldığını görmek, rüyâ görenin memur ise kovulacağına işarettir. Ticaret ile meşgulse zarar edeceğine işarettir.

Rüyada Değnekle Dövmek

Rüyada Değnekle birini dövmek; o kimseyi tanıyorsa geçiminin kolay olmasına işaret eder. Rüyada Değnekle birini dövdüğünü görmek, o kimsenin hatadan vazgeçmesine işaret eder.

Rüyada Sihirli Değnek Görmek

Rüyada Sihirli Değnek görmek; hayatında büyük değişiklikler olacağına beklemediği bir haberin geleceğine ve yola gideceğine işaret eder.

Rüyada Altın Değnek Görmek

Rüyada Altın Değnek görmek; kadın için hayır ve esenlik demektir. Rüyada Altın değnek görmek şans, kısmet ve sabra delalet eder.

Rüyada Koltuk Değnek Görmek

Rüyada Koltuk Değnek görmek; yardım almaya ve bir kimsenin kendisini övmesine ve bir yolculuğa gitmeye rüyanız yorumlanır.

Rüyada Beyaz Değnek Görmek

Rüyada Beyaz Değnek görmek; şansın ve kısmetin artmasına bolluk ve genişliğe tabir edilir. Rüyada Beyaz Değnek görmek; bekar için evlilik demektir.

Rüyada Değnekle Dayak Yemek

Rüyada Değnekle Dayak Yemek; Zenginse malın artacağına işarettir. Bazı tabircilere göre rızkını kolaylıkla elde edeceğine işarettir. Bir görüşe göre; velayete ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Değnekle Bir şeye Vurmak

Rüyada Değnekle bir şeye vurmak; Birine bastonuyla vurduğunu görmek; ona karşı söz söylemeye delâlet eder. Bastonuyla bir taşa vurup oradan su çıktığını görmek, fakir ise zengin olacağına işarettir.

Rüyada Değneğe Dayanmak

Rüyada Değneğe dayanmak; büyük bir kimseden destek ve yardım görmeye, bir ziyarete rüyanız tabir edilir. Rüyada Değneğe dayanmak bir iş için destek almak demektir.

Rüyada Elindeki Değneğin Kısalması

Rüyada elindeki değneğin kısalması; istek ve arzusuna kavuşa mamaya delalet eder. Rüyada elindeki değneğin kısa olduğunu görmek, istediği bir işin gerçekleşmeyip yarım kalmasına yorumlanır.

Rüyada Elindeki Değneğin Uzaması

Elindeki bastonun uzadığını görmek, rüya görenin amacına ulaşacağına işarettir. Kısaldığını görmek, rüya görenin isteklerine ulaşamayacağına işarettir.

Rüyada Değneğin Yılan Olması

Rüyada Değneğin Yılan Olması; Elindeki bastonun yılan olduğunu görmek, dostunun düşman olacağına delâlet eder. Rüyada Değnek görmek; bu rüyayı gören kişi için şöyle yorumlanmıştır. Değerli ve şerefli bir kimse olacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca