Rüyada “Değirmenci” Görmek

Değirmenci
Rüyada Değirmenci Görmek; Dünyasını düzeltmeye çalışan bir kimseye işarettir. Rüyada Değirmende çalışmak; kolay geçime işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

RÜYADA DEĞİRMENCİ: Rüyada değirmenci görmek; değirmende öğütülen buğday miktarınca kendi kendini ve Dünyasını düzeltmeye çalışan bir kimseye işarettir. Rüyada Değirmenci görmek; Bir rivayete göre de rızkını elde etmek de zahmet çeken ve insanlara o kimseden hayır hasıl olan kimse ile tabir olunur.

Rüyada Değirmenci Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyada yaşlı bir değirmenci görse; o kimsenin dedesi ve dostu vasıtasıyla değirmende öğütülen unun miktarınca ve değirmencinin sarf ettiği emek nispetinde Dünyanın o kimseye meylettiğine delalet eder.

Rüyada Değirmencilik

Rüyada Değirmencilik görmek; Kendisine yetecek kadar un öğüttüğünü gören kimse, kendisine yetecek miktarda geçimini temin eder.

Rüyada Değirmenci Görmek

Rüyada Değirmenci Görmek, hayır ve bereket demektir. İki, üç, dört veya bundan az ya da daha fazla kimse için yetecek miktarda un öğüttüğünü gören kimsenin, rızk ve geçimi o miktarda olur.

Rüyada Genç Değirmenci Görmek

Eğer gördüğü değirmenci genç ise, rüyayı görenin rızkı, düşmanının yardımıyla meydana gelir. Yaşlı ise rızkı dedesi veya dostu vasıtasıyla elde edilir. Yaşlı değirmencinin saç ve sakalındaki be­yazlık siyahla karışıksa veya değirmenci iri yarı bir adamsa bu rüya daha da kuvvetlidir.

Rüyada Değirmenci Görmenin Psikolojik Anlamı

Değirmenci, halkı iyi yaşamaya teşvik eden bir kimseye delâlet eder. Buğday öğütücüsü nü görmek; hastalığa ve sırları ifşa etmeye delâlet eder. Bazen bu kimseyi, gizli işlere, ilim öğrenmeye, öğretmeye ve tekrarlamaya işaret eder.

Bir kadın zağferan öğüttüğünü görse, o kadın kendisi gibi bir kadınla aykırı ilişkilere girer. Hububat öğütücüsü nü görmek, gam ve kederlerin gitmesine ve temizliğe delalet eder. Sedir ağacının yaprağını öğüten kimsenin rüyasının tabiri de böyledir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca