Rüyada “Değirmen” Görmek

Değirmen
Rüyada Değirmen Görmek; eğer su değirmeni ise siyasi güzel bir övgüye, rüyada yel değirmeni alacağınız iyi habere, yeni değirmen rız

RÜYADA DEĞİRMEN: Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada Değirmen Görmek; Su değirmeni siyaseti güzel, görüşü hak ve doğru, malı ve serveti çok adam ile tabir edilir. Değirmenin dönmesi yolculuğa, rızkın toplanmasına, bir rivayete göre savaş çıkacağına tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabirleri: Değirmen rüyası; Değirmen rüya sahibinin veya bir belli şahsın mülkü ise, bu husumet ve öldürme yalnız onlarla ilgili olur.

Diyanet Yorumları: Değirmen rüyada görmek; hayır ve bereket sağlık mutluluk demektir. Değirmen çarkının kırılması sahibinin vefatına tabir edilip, yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Değirmen görmek; Sağlık ve Sıhhat demektir. Değirmende bir bozukluk olup işlemediğini veya taşının çalındığını görmek, değirmen sahibinin bir zarara uğramasına, bir rivayete göre hasta olmasına işarettir.

Rüyada Su Değirmeni Görmek

Rüyada Su değirmeni görmek; İbni Şirin Rahmetullah demiştir ki: Rüyada değirmen görmek, husumet ve ölüp öldürmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Yel Değirmeni Görmek

Rüyada Yel Değirmeni Görmek; Değirmenin yeri ve sahibi belli değil ise, husumet ve ölüp öldürme umumi, yani o civar halkının hepsi için geçerlidir.

Rüyada Un Değirmeni Görmek

Bir değirmen taşının buğdaysız ve boş olarak döndüğünü görmek, yolculuğa, taşın buğday veya diğer hububat üzerinde döndüğünü görmek, halkın halinin şöyle böyle iyi kötü devamına yorumlanıp tabir edilir.

Rüyada Buğday Değirmeni Görmek

Rüyada Buğday değirmeni görmek;  Buğday ile bir değirmene giderek öğütüp un yaptığını gören kimse, hayırlı bir haber veya maddi-manevi bir destek göreceğine.

Rüyada Eski Değirmen Görmek

Rüyada Eski yada Yeni Değirmen Görmek; beş türlü tabir edilir. Birincisi devlet başkanı, İkincisi bakan veya vekili, üçüncüsü kuvvet ve güç, dördüncüsü haklılıktan gelen sınırsız ve ölçülü cesaret, beşincisi emniyet mensubu. Değirmen yeri görmek, dahi bir büyük reis ve hatırlı bir yetkili ile tabir edilir.

Rüyada Değirmen Taşı Görmek

Rüyada değirmen taşının demir veya bakırdan olduğunu görmek, şiddetli husumet ve kıyımdır, değirmen taşının camdan olduğunu görmek, kadınlar yüzünden halk arasında düşmanlık çıkmasına, su değirmenini eliyle çevirdiğini görmek, kimseden yardım görmeden özel işlerini kendi eliyle düzelteceğine işarettir.

Rüyada Değirmen Çarkı Görmek

Rüyada Değirmen çarkı kişinin kendi haliyle yorumlanır. İyi ve sağlamsa hayır demektir. Bir değirmenin gerek su ve gerek hayvan ile döndüğünü görmek, hayır ve berekete, Rüyada değirmen görmek; geçimde kolaylığa tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca