Rüyada “Defter” Görmek

Defter
Rüyada Defter görmek: zorlu bir döneme girmeye işaret eder. Rüyada Deftere imza atmak, yazı yazmak ve defter almak, defter sayfası görmek ne demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA DEFTER: Defter rüyası şöyle yorumlanır; rüya görenin iş hayatında çok zorlu bir döneme gireceğine işarettir. Rüyada defter görmek; Önemli ve ileri gelen şahsiyetler için def­ter ve defterler görmek; arazilere ve hazinelere sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Deftere Yazı Yazmak

Rüyada Deftere yazı yazmak; şans ve kısmet ile tabir edilir. Kimilerine göre bu rüya bir işin halli için yardım almak veya yeni bir iş anlaşması yapmak demektir.

Rüyada Deftere İmza Atmak

Rüyada Deftere İmza atmak; menfaat sağlayacak bir işin hasıl olmasına arzu ettiği bir işin halline ve yeni bir iş için anlaşma sağlamaya delalet eder.

Rüyada Defter Almak

Rüyada Defter Almak; sıkıntı ve hüzne düşmeye ve maddi geçim sıkıntısı çeken adama işaret eder. Rüya sahibi aynı zamanda bir iş teklifi alır denilmiştir.

Rüyada Defter Kaybetmek

Rüyada Defter Kaybetmek; şansızlık ve kısmetsizlik demektir. Kimilerine göre rüyada defter kaybettiğini görmek; endişelenmeye delalet eder.

Rüyada Defter Kalem Silgi Görmek

Rüyada Defter görmek; beklediği bir işin halline işaret eder. Rüyada Kalem görmek; bir anlaşmaya işaret eder. Rüyada silgi görmek sıkıntılarından kurtulmak demektir.

Rüyada Defter Sayfası Koparmak

Rüyada Defter sayfası koparmak; uzak bir yolculuğa çıkar ve orada düzenli bir gelire sahip olmaktan mahrum kalır.

Rüyada Deftere İsim Yazmak

Rüyada Deftere Yazı yazmak görmek; hayırlı bir haber veya maddi ve manevi bir destek göreceğine kendisine bir kimse tarafından bir maddi yardım sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada Renkli Defter Görmek

İşsiz kimse için rüyada defter görmek; iş bulmaya işaret eder. Bazı tabircilere göre de defter görmek; menfaate ve sıkıntıya işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. önder dedi ki:

    Selam rüyamda yazılmış dolu bir defter alıyordum bu benim dedim birisi bana yok bu senin hakkın dedi ve bana boş çizgisiz beyaz defter verdi manası nedir acaba

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca