Rüyada “Define” Görmek

Define
Rüyada Define Görmek; müjdeli bir haber ve sevineceği bir olayın gerçekleşmesine delalet eder. Rüyada Hazine ve Define haritası görmek ne demektir?

RÜYADA DEFİNE: Define rüyası müjdeli bir haber ve sevineceği bir olayın gerçekleşmesine delalet eder. Rüyada Define görmek iki şekilde tabir edilir. Muradının gerçekleşmesi ve umduğuna kavuşmak demektir.

İslami Tabirleri: Define rüyası müjde ve sevinç demektir. Define bulmak arzu ettiğine kavuşmak ile yorumlanır. İslami kaynaklara göre rüyada define haritası ile define aramak ve define bulmak hayır ile yorumlanır.

Diyanet Yorumları: Define rüyada görmek; bekar için onu bekleyen dünyalığa ve evli kimse için bir isteğinin ve hacetinin gerçekleşmesine tabir olunur.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Mübarek alim ve zatların görüşleri define rüyasında önem kazanmıştır. Define görmek ve kendisi bulmuşsa hasta olur. Bir harabede define bulan yakalandığı hastalıktan vefat eder veya hastalığı uzar.

Rüyada Define Aramak

Rüyada Define Aramak; rüya sahibi eğer defineyi arayıp bulursa muradına kavuşur dünyalık elde eder kazancı ve kısmeti artar denilmiştir. Rüyada Define Bulmak veya aradığını görmek; rüyada arayan kişi bulursa niyeti hasıl olur bulmazsa boş bir işe zaman harcamak ile yorumlanır.

Rüyada Define Bulmak

Rüyada Define bulduğunu gören kimse, hasta olur. Bir harabede define bulan yakalandığı hastalıktan vefat eder veya hastalığı uzar. Eğer insanların kullandığı bir yerde define bulursa hastalıktan kurtulur.

Rüyada Define Çıkarmak

Rüyada define çıkarmak; çıkardığı altınları kişi görüyorsa erkek için evlilik demektir. Kadın kimse rüyada define çıkardığını görse; muradına kavuşur hayırlı bir evlilik yapar denilmiştir.

Rüyada Define Yeri Görmek

Rüyada Define Yeri Görmek; endişe ve tasa da olan kimseye ve istenmedik bir yolculuğa çıkmak demektir. Rüyada define görmek hastalık demektir.  

Rüyada Define Paylaşmak

Rüyada Define paylaştığını görmek; az ile geçinen ve geçimini zorluk ile sürdüren bir kimseye ve bu kimse ile bir alışverişinin olmasına rüyanız yorumlanır.

Rüyada Define Kazmak

Rüyada Define kazmak; gömü çıkardığını görmek; muradına kavuşmak demektir. Rüyada Define yeri bulup kazdığını görmek; bazen hastalanmaya ve hasta için vefat etmeye işaret eder.

Rüyada Define Sandığı Görmek

Rüyada Define Sandığı görmek; Rüyayı gören kimsenin hanesinden veya o mekandan herkesin hayır görmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Define görmek; hastalık ve sıkıntı veya vefat haberi ile de yorumlandığı da olmuştur.Rüyalarınız hayrolsun dileğiyle.

Rüyada Define Haritası Görmek

Rüyada Define Haritası Görmek; bir harita elinde görmek  dertlerinden ve sıkıntıların kurtulacak bir çıkar yola işaret eder. Rüyada haritayla Define aradığını görmek; rüyayı gören kişi hasta ise hastalığı artar denilmiştir.

Rüyada Hazine Görmek

Rüyada Hazine Görmek; boş işlerle ile uğraşan amaç ve gayesi olmayan gereksiz hevesleri olan kimseye delalet eder. Rüyada Define Yeri bulmak; endişeli ve sıkıcı bir yere ve ziyarete delalet eder.

Rüyada Evinde Define Bulmak

Rüyada Evinde Define bulmak; bu rüya bazen evinde hasta bir kimsenin olmasına veya hasta olan bir kimsenin hastalığının ilerlemesi ile tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Define İşaretleri Görmek

Rüyada Define İşaretleri görmek; zevkine ve sefasına düşkün bir adama işaret eder. Bu rüyayı gören kimsenin çevresinde boş vakti çok olan bir adamın olduğunu ve zamanını boşa harcadığını ve bundan dolayı zarar görmeye rüyanız yorumlanır.

Soru Sorabilirsiniz?

İslami Kaynaklara göre rüyanızın detaylı ve anlamlı bir şekilde yorumlanmasını sağladık daha özel rüyalarınız var ise geniş kapsamlı yorum almak isterseniz, rüyanızı bize yazın. İslami Rüya Tabirleri ile rüyanızı size özel yorumlayalım.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Berkay dedi ki:

    Bir arkadaşımla resmi bir kurum binasının altında eskiden kalma bir hazine olduğunu öğrenip onu aramaya gittik bir şekilde oraya girip hazinenin yanına geldik fakat hazinenin yanında akarsu vardı küçük ona kapıldığımız için binanın dışına çıktık hazineyi alamadık sonra sevgilimle girdik oraya gene alamadan akarsuya kapıldık gene binanın dışına çıktık resmi bir yerde böyle birşey yaptığımız içinde kimsenin defineden haberi yok ama ne yaptığımızı bilmediği için polisler beni arıyormuş sonra eve gidiyorum ailemle oturuyorum ve rüya bitiyor.
    Bu neye işarettir?

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca