Rüyada “Def” Görmek

Def
Rüyada Def Görmek ne demektir? Rüyada Def çalmak ve Def sesi duymak neye yorumlanır. Def rüyası İslami kaynaklara göre; Rüyada Def görmek ne demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA DEF: Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada Def çalmak def görmek, Def sesi duymak şöyle yorumlanır.Rüyada usul ve tertibine uyarak bir üstat gibi def çaldığını gören kimse, iyiliğiyle meşhur olmuş edep dışı ve insanları üzecek şekilde konuşan bir kadınla evlenir.

Rüyada Def Çalmak

Rüyada Def Çalmak; Ebû Sâid’ül-Vaâz (r.a.) demiştir ki: Def çalmak erkekler için şöhret veya beladır. Kadınlar için bir hayra tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Def Sesi Duymak

Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Bir kadının çaldığı defin sesini işitmek sevinç ve bolluğa, ihtiyar kimsenin çaldığı defin sesini duymak güzel kısmet, mutluluk ve mal ve para sahibi olmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Def Çaldığını Görmek

El-Sâlimi (r.a.) demiştir ki: Rüyada def çaldığını gören kimse, meşhur olur. İyilik yapar ve severse iyi, kötülüğü sever ve yaparsa kötü şöhret kazanır. Bir kadının def çaldığını görmek, o mekandan herkesin hayır görmesine tâbir edilip, yorumlanır.

Rüyada Def Çalan Birini Görmek

Bir kadının def çalması onun şöhretine yorumlanıp tabir edilir. Bir genç erkeğin def çalması düşmandan haberdir, ihtiyar bir kimsenin def çalması onun şöhret ve iyiliğine işarettir.

Rüyada Büyük Def Görmek

Rüyada büyük def görmek, fukara için rahatlığa, devlet baş- kanları, bürokratlar ve zenginler için doğru yola yönelmeye ve diğerleri için hayırla tabir edilir. Bazı tabirciler demişlerdir ki: Rüyada def çalan kadınları görmek, müjde ve selametle tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca