Rüyada “Deccal” Görmek

Deccal
Rüyada Deccal görmek; Deccal rüyası gayrimüslim şehirlerinden bir şehrin fethedilmesine işarettir. Rüyada Deccali görmek, sihir ve yalana işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA DECCAL: Rüyada Deccalin çıktığını görmek, rüya gören kişiye kötü niyetli birinin zarar vereceğine ve kan dökül Eceline işarettir. Bir misafir bu rüyayı görürse; onun yolunun kesileceğine işarettir.

İslami Tabirleri: Deccali görmek; gayrimüslim şehirlerinden bir şehrin fethedilmesine işarettir. Deccali görmek, sihir ve yalana işarettir.

Diyanet Yorumları: Deccali arkadaş olarak veya onun sıfatına intikal ettiğini görmek, rüya gören kimsenin belalara bulaşacağına işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Deccalin rüyâda geçtiği ve uğradığı yerleri görmesi; rüya görülen yerlerin üzüntüye, kedere veya âfetin meydana çıkmasına yada yağmurun yağmamasından dolayı ürün elde edemeyeceğine işarettir.

Rüyada Deccal Duymak

Rüyada Deccal duymak; hangi konuda konuşmuşsa o ettiği konu hakkında kendisini kötü görür.

Rüyada Deccal Çıktığını Görmek

Rüyada Deccal çıktığını görmek; elem ve tasa halinde bir kimseye ve sıkıntıda olan bir yakınına delalet eder. Rüyada Deccal çıktığını görmek, bir konuda beklediği şeyin gerçekleşmesi demektir.

Rüyada Deccal ile Savaşmak

Rüyada Deccal ile savaşmak; iyiliğiyle meşhur olmuş edep dışı ve insanları üzecek şekilde konuşan bir kadınla evlenir. Kadın için zorlukların üstesinden gelmek demektir.

Rüyada Deccal Olduğunu Görmek

Rüyada Deccal olmak veya Deccal olduğunu görmek; Kadınlar için bir hayra tabir edilip, yorumlanır. Erkekler için sıkıntılı bir döneme girmek demektir.

Rüyada Deccali Görmek

Rüyada Deccali görmek ve amel defterini almak; Amel defterini sağ eliyle aldığını gören kimse, zenginliğe ere­ceğine işarettir. Amel defterini sol eliyle aldığını gören kimse; o kişinin fakirliğine işarettir.

Rüyada Deccali Öldürmek

Rüyada Deccali öldürmek; o mekândan her­kesin hayır görmesine tâbir edilip, yorumlanır. Bazı tabircilere göre bu rüya; şöhret ve iyiliğine işarettir.

Rüyada Deccalden Kaçmak

Rüyada Deccalden Kaçmak; korkuları olan bir adama ve aynı zamanda sıkıntıları olan bir kadına delalet eder. Rüyada Deccal’den kaçmak, hüzne ve sıkıntıya düşmek demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. nilgun dedi ki:

    Iklim Vatan · İzmir
    rüyamda yeni bir ev almışım arkadasımla geziyoruz içini her yer beyaz bi odanın camında ters yazı mavi simli yazıda decal yazıyor arkadaşıma seslendim bak decal yazıyor diye sonra uyandım.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca