Rüyada “Debbağ” Görmek

Debbağ
Rüyada Debbağ Görmek; Ham deriyi kullanılır hale getiren kimse, İnsanların işlerini insanlara yarar hale getiren bir kişi demektir. Debbağ rüyası tabirleri.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA DEBBAĞ: Debbağ (Ham deriyi bazı işlemlerden geçirerek kullanılır hale getiren kimse) görmek; insanların işlerini insanlara yarar hale getiren bir şahısla, bir rivayete göre de miras taksimi yapan şahısla tabir olunur.

Rüyada Derici Görmek

Bazı tabirciler demişlerdir ki: Rüyada Debbağ ve derici görmek, müjde ve selametle tabir edilir. Bazende Bu rüya düşmanın patırtısı gürültüsü, sıkıntılı günler, işlerin bozulması demektir.

Rüyada Deri Yüzmek

Rüyada Deri yüzmek görmek; gayrimüslim şehirlerinden bir şehrin fethedilmesine işarettir. Rüyada Deri işleyen birini görmek; sıkıntıların bitmesine yüzünün gülmesine ve mutlu olacağı günlerin yaklaşmasına tabir edilir.

Rüyada Hayvan Derisi Yüzmek

Rüyada Derisi yüzülecek bir hayvanın derisini yüzdüğünü görmek; yaptığı iyiliklerin karşılığını göremeyeceğine dair işarettir. Bazıları da boş yere halkı başına topladığından dolayı kalabalılık etmesine delâlet eder, demişlerdir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca