Rüyada “Darı” Görmek

Darı
Rüyada Darı Görmek; zahmet ve meşakkatle ele geçen mal olarak tabir olunur. Rüyada Kuş Darısı görmek, tembelliğe ve malın zayi olması demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA DARI: Rüyada kuş darısı görmek; zahmet ve meşakkatle ele geçen mal olarak tâbir olunur. Kuş dansı yediğini görmek; iyi değildir. Kuş dansı az veya çok, toplu veya dağınık, pişmiş ya da çiğ olsun; az bir paraya delâlet eder. Ve rüya o şekilde tabir olunur.

Rüyada Darı Tarlası Görmek

Rüyada Darı Tarlası görmek; Bazı tabirciler de rüyada büyük bir darı tarlası görmek; değerli bir erkeğe ve iyi huylu bir hanıma, bekar için evliliğe’de işarettir, demişlerdir.

Rüyada Darı Yemek

Rüyada Darı yemek; hasta için şifa bulmak, gurbette olan için vatanına dönmek ile tabir olunur. Rüyada Darı yediğini görmek; üzüntü ve kederden sonra refaha ve sevince ulaşmak demektir.

Rüyada Darı Taneleri Görmek

Rüyada Darı Taneleri görmek; kısmet ile tabir edilir. Rüya sahibi bekar ise yakın zamanda hayırlı bir kısmeti olur. Rüyada Darı taneleri görmek; ufak miktarda ele geçecek para demektir.

Rüyada Darı Ekmeği Görmek

Rüyada Darı ekmeği görmek; eğer yaz mevsiminde ise; rahatlığa, üzüntü, sıkıntı ve hastalıkların gitmesine işarettir. Rüyada Darı görmek; darı rüyası bazı tabirler tarafından faydalı ve hayırlı bulunurken, bazıları da demiştir ki bu rüyayı gören her işinde tembellik eder.

Rüyada Darı Ekmek

Rüyada Darı ekmek; Darı ektiğini rüyada gören kimse için şöyle buyrulmuştur. Değerli, sözüne güvenilen, namuslu ve şerefli bir kadınla tabir olunur.

Rüyada Darı Almak

Rüyada Darı almak ve darı yemek maddi sıkıntı çekmeye ve zorlukların üstesinden zamanla gayret göstererek kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Darı Ayıklamak

Rüyada Darı ayıklamak; şans ve kısmet demektir. Bu kimsenin şansı açılır ve kısmetleri çoğalır dilediğini seçer denilmiştir.

Rüyada Darı Sapı Görmek

Rüyada Darı sapı görmek; amacına ulaşmak ve beklediği bir işte başarı sağlamak demektir. Rüyada Darı sapı gören kimse, bekar ise kariyer yapıp geç evlenir denilmiştir.

Rüyada Beyaz ve Sarı Darı Görmek

Bazı tabirciler, darı tembelliğe ve malın gitmesine delâlet eder, demişlerdir. Rüyada Sarı darı görmek, aileden birinin hastalanması ve hastalık demektir. Rüyada Beyaz darı görmek; müjdeli bir haber almak ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca