Rüyada “Dargınlık” Görmek

Dargınlık
Rüyada Dargınlık Görmek; dargınlık rüyası, kötü duruma düşecek şeyleri yapmaya ve hastalıklara da işarettir. Rüyada dargın olduğunu görmek
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA DARGINLIK: Rüyada birine herhangi bir neden yokken dargın olduğunu görmek; aniden ölümüne delâlet eder. Bazen dargınlık, kötü duruma düşecek şeyleri yapmasına ve hastalıklara da işarettir. Dar­gınlık bazen de, fakirliğe ve malı gereksiz yere harcamaya delâlet eder.

Rüyada Kocaya Dargınlık Görmek

Rüyayı gören kişi, yaptığı şeylerden çok fayda göreceğine işarettir. Rüyada Kocaya dargınlık görmek, aile içi sıkıntı yaşamaya delalet eder.

Rüyada Sevgiliye Dargınlık Görmek

Rüyada Sevgiliye Dargınlık Görmek, rüyayı gören kişi bekar ise evlenir, rüyada sevgiliye darılmak beklediği bir işin olumlu olmayacağına delalet eder.

Rüyada Dargın Olduğunu Görmek

Rüyada Dargın olduğunu görmek; halk arasında kıymet ve itibarı düşerek işi rezalete varır. Rüyada Dargın olmak sıkıntı ve endişe demektir.

Rüyada Darılmak

Rüyada darılmak birine dargın olmak biriyle konuşmayıp küs olduğunu görmek; halkın alay etmesine maruz kalmaya, sıkıntı yaşamaya, endişe duymaya  işarettir.

Rüyada Birine Darılmak

Rüyada Tanımadığı birine darılmak ve dargın olduğunu görmek; ani bir haber almaya bir vefat görmeye veya duymaya, kötü bir an yaşamaya delalet eder.

Rüyada Küsmek

Rüyada Küsmek; çok fazla kibirlenen zengin bir kimseyi görmeye delâlet eder. Rüya sahibi bir zengin kimseyle bir araya gelir umduğunu bulamaz denilmiştir.

Rüyada Komşuya Darılmak Küsmek

Rüyada Komşuyla küsmek ve birine dargın olmak; hastalık ve alçaklıkla yorumlanır. Bazı rüya tabircileri demişlerdir ki; bu kimse üzüntülü bir an yaşayacak denilmiştir.

Rüyada Anne ve Babaya Darılmak Küsmek

Rüyada aileden birine yada anne ve babasına dargın olmak küsmek, giriştiği bir işte başarısız olmak, zayi olmaya ve kayba uğramaya rüyanız yorumlanır.

Rüyada Dargın Arkadaşını Görmek

Rüyada küs ve dargın olduğu bir arkadaşını görmek; o kimseye sarılırsa barışmak ve birlikte bir iş yapmak demektir. Rüyada Dargınlık görmek; kısa zamanda yaşayacağı bir hadise ve sorundan dolayı üzülmek demektir.

Rüyada Dargın Biriyle Barışmak

Rüyada Dargın biriyle barışmak şansının dönmesine bir hatasından dolayı pişman olur tövbe etmeye ce giriştiği bir iş varsa o işte başarı sağlamaya rüyanız yorumlanır.

Rüyada Dargın olmak

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca