Rüyada “Darbuka” Görmek

Darbuka
Rüyada darbuka görmek, sesini duymak ve çalmak hayırlıdır. Bir rivayete göre rüyada darbuka görmek ve darbuka çalmak, iyi söz ve nasihat duymaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Darbuka Görmek

Rüyada darbuka görmek, devlet büyükleri için hayırlıdır. Bazı tabirciler bunun tabirinde ihtilaf etmişlerdir. Rüyada Darbuka çalmak ve çalındığını görmek, hayra tabir edilip, yorumlanır. Rüya alimlerinin bir kısmı da rüyada darbuka görmek oyun ve eğlence aleti olduğu için mekruh ve dolayısıyla bu rüya hayırsızdır, demişlerdir. Rüyada darbuka sesini duymak ve çalmak hayırlıdır. Zurna görmek, davul gibi tabir edilir. Bir rivayete göre darbuka görmek, ve sesini işitmek iyi söz duymaktır.

Rüyada Darbuka Sesi Duymak

Rüyada Darbuka Sesi Duymak; beklenmedik bir söze yada bir haber almaya delalet eder. Rüyada darbuka sesi duyan kimse biriyle özel bir konuşma yapar denilmiştir.

Rüyada Darbuka Çalmak

Darbuka çalmak; bir işte başarı elde etmek, birine yardım etmek ve bir konuda ailecek bir araya gelecek bir söze yada davete işaret eder.

Rüyada Darbuka Çalan Birini Görmek

Rüyada Darbuka Görmek sesini duymak ve çalmak hayırlıdır. Bir rivayete göre darbuka görmek ve Darbuka çalmak, Darbuka sesi işitmek iyi söz duymaktır.

Rüyada Darbuka Sesinde Oynamak

Dans Rüyası kendi başına yapılırsa tek ve yalnız olursa hayırdır. Bir kimse rü­yada dans ettiğini görse bir musibete uğrar. Veya hasta olur. Ya da halk arasında kıymet ve itibarı düşerek işi rezalete varır.

Rüyada Dümbelek Görmek

Rüyada Dümbelek çalmak darbuka rüyası gibi hayır ve sürpriz gelişmelere delalet etmektedir. Rüyada Dümbelek görmek; az bir paraya delâlet eder.

Rüyada Dümbelek Çalmak

Rüyada dümbelek çalmak; verdiği sözden ve taahhütten caymaya ve batıl işe, davul çalıp oynamak büyük bir be­lanın gelmesine işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca