Rüyada “Damdan Düşmek” Görmek

Damdan Düşmek
Rüyada damdan düşmek şaşırmak ve bir konuda aldanmaya işarettir. Rüyada çatıdan düşmek maddi sıkıntıya girmeye ve psikolojik sorunlara delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada damdan düşmek sıkıntılı bir dönemde olmaya istemediğiniz ölçüde işlerinizdeki başarısızlığa, tüccar biri için iflas etmeye tabir edilir. Rüyada damdan düştüğünü görmek, makamını ve itibarını kaybetmeye bazı planların ise iptal olmasına yorumlanır. Rüyada birinin damdan düştüğünü görmek, uyarı niteliğinde olacak bir rüya olmasına ve ipini çekmek isteyen kimselere karşı dikkatli olması ile tabir edilir. Rüyada damdan atlamak, İslami rüya tabiri alimlerine göre, eğer güzel bir yeşillik alana düşmüş ise hayırlı ve güzel haberler alamaya, eğer kötü bir yer ise acı çekmeye sıkıntıya düşmeye rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada çatıdan düşmek zorluk ve meşakkat çekmeye ve istemediğiniz bir borca gireceğinize bundan dolayı üzüntü ve stres yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada damdan düşmek, durumu yerinde olan zengin kimsenin düşmesi her şeyini kaybetmeye yorumlanır. Rüyada damdan aşağı bakmak, rüya sahibinin sağlık sorunu yaşamasına rivayet edilir. Rüyada damdan atlama, maddi sıkıntılarının artmasına ve zor günler geçirmesine işaret eder. Rüyada damdan düşmek, beklemediği bir anda işlerinin bozulmasına ve malını mülkünü kaybetmeye yorumlanmaktadır.Rüyada çatıdan atlamak aşağı doğru düşer gibi atlamak mevki ve iş değişikliğidir ve istemediğiniz ölçüde gerçekleşir. Rüyada damdan dama veya çatıdan çatıya atlamak hayırlı kısmet ve bol rızık, şans, huzur ve iyi geçime tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çatıdan Düşmek

Rüyada çatıdan düşmek, parasının değerini ve kıymet bilmeyen bir kimse ile rivayet edilir. Rüyada çatıdan atlamak, kazancını bereketsiz olmasına ve aile içinde şiddetli geçimsizlik, huzursuzluk yaşanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Çocuğunun Damdan Düşmesi

Rüyada çocuğunun damdan düşmesi, rüyayı gören kişi zengin ise her şeyini kaybeder, fakir kimse ise daha da yoksul olması anlamına gelir. Rüyada çocuğunun damdan düştüğünü görmek, kişinin dikkat etmesi gereken bir dönemde olduğuna tabir edilir.

Rüyada Damdan Düşüp Bir Yerini Kırmak

Rüyada damdan düşüp bir yerini kırmak, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez, rüya sahibinin maddi sıkıntılar içinde olmasına yorumlanır. Rüyada damdan düşüp bir yerini kırdığını görmek, evli olan bir kimsenin eşi ile boşanmanın eşiğine gelecek tartışmalar yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Damdan Atlamak

Rüyada damdan atlamak aile içinde geçim sıkıntısı yaşamaya ve var olan işinde ise başarısız olmasına delalet eder. Rüyada tanıdığı birinin damdan yada çatıdan atladığını görmek, ailesi ile ilgili alacağı bir haber yüzünden büyük sıkıntılar yaşama anlamına gelir. Rüyada damdan düşmek, kazandığı servetine sahip çıkıp kıymet bilmesi gerektiğine, değer verilmek ve sahiplenmek anlamına gelir bu rüya bu şekilde tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Selcan dedi ki:

    Rüyada gergin damdan düştüğünü görmek

  2. fatma dedi ki:

    rüyamda kız kardeşimin damdan düştüğünü gördüm acılar içinde yerde yatıyordu inliyordu resmen sırt üstü düşmüştü hiç kımıldamıyordu ama o kadar gerçek gibi bi rüyaydı anlatmam çok kötüydü kız kardeşim kpss sınavına hazırlanıyor ve bekar yorumlarınız için şimdiden tşkr ederim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca