Rüyada “Damar” Görmek

Damar
Rüyada Damar Görmek; iki türlü tabir olunur. Damar rüyası aile ve iş ile ilgili olumlu veya olumsuz konuları tasvir etmektedir. Rüyada Damar görmek ne demek?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA DAMAR: Rüyada görülen damar ve sinirler insanın işlerinin bağı ve düzenidir, ailesi ve baba tarafından akrabalarına tabir olunur. Rüyada damar görmek; iki türlü tabir edilir. Aile ve iş bağlarıyla.

Rüyada Damar Yolu Açmak

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada damarlarının ve sinirlerinin arttığını gören kimsenin yakın akrabası, taraftarı ve nesli artar.

Rüyada Damarlar Görmek

İmâmı Nablûsi (r.a.) demiştir ki: Rüyada Damarlar ve Sinir görmek, insanın hayatının varlığı, yokluğu ve beden yapısının esasları ile tabir olunur.

Rüyada Hayvanların Damarını Görmek

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada damarlarının ve sinirlerinin arttığını gören kimsenin yakın akrabası, taraftarı ve nesli artar.

Rüyada Damarından Kan Aktığını Görmek

Ellerindeki damarlarından kan aktığını gören kimse, eğer zengin ise, malı gider. Eğer fakir ise, eline mal, mülk, para geçer.

Rüyada Damar Kopması Görmek

Damarlarından birinin veya sinirlerinin kesildiğini veya koptuğunu veya kuruduğunu görmek, ailesi veya baba tarafından akrabasından birinin vefatı veya işlerinden zarar görmesine veya kendinin ölümü ile tabir edilir.

Rüyada Damar Tıkanması

Rüyada Damar tıkanması ve sinirlerinde ağrı ve hastalık gören kimse, üzüntü ve kedere düşer, bütün işleri karmakarışık olur. Eğer rüya sahibi hasta ise, ömrü nihayet bulmuştur.

Rüyada Damar Şişmesi 

Rüyada Damar şişmesi; Damarlar insanın âilesiyle ile tabir olunur. Damarlarından birinin büyüdüğünü veya şiştiğini gören kimsenin akrabasından biri kısa zamanda hasta olur eğer hasta ise vefat eder.

Rüyada Damardan Kan Akması

Rüyada Damardan Kan aktığını görmek; Eğer Rüyada kötülük ve büyük bir felakete delâlet eden diğer bir taraf yok ise, vefat olmaksızın akrabasından ayrılır.

Rüyada Damardan Kan Alınması

Rüyada Damardan Kan alınması görmek; İnsanın damarları aşiret ve kabilesi olduğundan damarlardan birinin olmaması veya kopup kesilmesi onlardan birinin vefatına işarettir.

Rüyada Damar Kesilmesi

Rüyada Damarının kesilmesini görmek; Damarın kesilmesi ve kopması malın zarar etmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Damar Atması

Rüyada Damar Atması görmek; iyilik, maddi menfaat ye yardımlaşma olan işlerle tabir olunur.

Rüyada Nabız Görmek

Nabız diye bilinen meşhur damarlar hayata, erzaka, âile ve aşiretinin büyüklerine işarettir. Rüyada Damar görmek aile ve işi ile yorumlanır, iyi şekilde görülen rüyalar hayır ve kötü şekilde görülen rüyalar hastalık, vefat ve ayrılık demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    rüyamda anneme ve abime sinirlenip kolumun damarlarının şiştiğini görmek

    1. Anonim dedi ki:

      bu rüyamın yorumu nedir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca