Rüyada “Dalgıç” Görmek

Dalgıç
Rüyada Dalgıç görmek; iyi bir haber almak, Rüyada dalgıç olduğunu görmek; bir sır öğrenmeye, Rüyada Dalgıç kıyafeti veya elbisesi görmek kısmet demektir.

RÜYADA DALGIÇ: İbni Şirin (r.a.) diyor ki: Rüyada denize dalıp bir inci çıkarmak devlet yöneticisi veya hükumetin verdiği işleri yaparak çok para kazanmaya, ilim ve marifete tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Dalgıç Kıyafeti Görmek

Rüyada Dalgıç görmek; lider veya liderin bir benzeridir. Rüyada Dalgıç kıyafeti giymek; Esrarengiz bir keşfe ve ilginç bir habere delalet eder. İnci çıkarmak için denize daldığını gören kimse, liderinin hizmetine girer.

Rüyada Dalgıç Görmek

Rüyada Dalgıç görmek; ilim ve marifete tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dalgıç kıyafeti görmek, ilginç bir konuya vakıf olmak demektir.

Rüyada Dalgıç Elbisesi Giymek

Rüyada Dalgıç elbisesi giymek: Şans ve kısmet demektir.Veya o kimse bir alimden ilmi veya bir tüccardan mal veya bir başkandan emlak ister. Dalgıç güç işlere çekinmeden korkusuzca giren kimse olarak yorumlanır.

Rüyada Dalgıç Gibi Dalmak

Cabir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: Denize dalıp bir şey çıkarmadığını gören kimse, ilim ve Kur’an tahsiline çalışırsa da çalışma ve öğrenimlerinde başarılı olamaz, devlet hizmetinde bulunsa fayda göremez.

Rüyada Dalgıç Olduğunu Görmek

Rüyada Dalgıç olmak; denize dalıp büyük bir inci çıkardığını gören kimse, muradına erer, işleri büyür, devlet başkanı veya hükumet yanında itibar kazanır ve yaptığı çalışmalardan çok para kazanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca