Rüyada “Dalak” Görmek

Dalak
Rüyada Dalak görmek ne demektir. Dalak rüyası yorumu; Mal ve mülk sahibi olmak ve hasta için şifa bulmak demektir. Rüyada dalak görmek tabirleri
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA DALAK: Dalak da Rüyada mal ile tabir olunur. Bir rivayete göre din ve dinin direği olan sıhhat ve afiyettir. Dalakta iyi kötü görülen her durum, din veya sıhhat ve afiyete nispet edilerek tabir edilir.

İslami Tabirleri: Kirmâni Rahmetullah demiştir ki: Kendisinde dalak olduğunu görmek, eline ticaret malı, para ve altın geçmeye tabir edilip, yorumlanır.

Diyanet Yorumları: Dalak rüyada görmek; Eğer görülen dalak, eti yenilir hayvan dalağı ise, helal para ile alınan mal, eti yenilmez hayvan dalağı ise, haram para ile alınan maldır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada bütün hayvanların dalaklarını görmek, mal, mülk,servet ve itibar ile tabir olunur. Rüyada dalak görmek; başarı ve kazanç demektir.

Rüyada Dalak Yemek

Rüyada dalak yemek; malının iki kat olmasına, veya dininin kuvvetlenmesine, tanıdığı bir kimsenin dalağını alıp yediğini görmek, o kimsenin malından faydalanmaya, kendi dalağını birine verdiğini görmek, o kimseye mali yardımda bulunacağına işarettir.

Rüyada Eti Görmek

Bolluk ve sevince kavuşur. Dalağının büyük ve şiş olduğu­nu görmek, muradının gerçekleşmemesine ve halinin değişmesine ve­ya hasta olacağına, dalağının ağrıdığını görmek, kendinin ve âilesini tatmin eden çok büyük mal varlığını kullanamayıp israf edeceğine tâ­bir edilip, yorumlanır.

Rüyada Dalak Ameliyatı olmak

Rüyada Dalak ameliyatı olmak; Dalağını çıkarıp attığını gören kimse, malını israfa veya dinini kendi fikri ve görüşleriyle fesada verir, denilmiştir.

Rüyada Dalak Görmek

İmâmı Nablûsi rahmetullah buyurmuştur ki: Rüyada dalağını sağlam gören kimse, malını sağlam muhafaza eder. Telef olma korkusu yoktur.

Rüyada Dalak Balı Görmek

Rüyada dalak balı görmek; ummadığı bir yerden gelecek bir yardıma ve kazanca delalet eder. Rüyada Dalak balı görmek; şanslı ve başarılı bir kadına işaret eder.

Rüyada Dalak Patlaması Görmek

Rüyada Dalak Patlaması görmek; kısmetlerini geri çeviren bir kadına yada huyu ve konuşması iyi olmayan bir adama delalet eder. Rüyada dalak patlaması; bir kayba uğramak demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca