Rüyada “Dağ Keçisi” Görmek

Dağ Keçisi
Rüyada Dağ Keçisi görmek bilginiz dışında bir konuya dahil olup haddi aşmaya delalet eder. Rüyada görülen dağ büyük lideri ifade eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada dağ keçisi görmek; rüya gören kişinin bir konu üzerinde haddini aşabileceğine işarettir. Bir adam dağ keçisine veya bir koça rastladığını görmek; başkan gibi büyük bir kimseden akıl ve para alacağına işarettir. Çünkü dağ, büyük bir lideri ifade etmektedir. Dağ keçisine rastladığını gören kimse, büyük bir zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada dağ keçisi yakalamak

Rüyanızda bir dağ keçisini yakalayıp kucağınıza aldığınızı görmek size karşı inat edenlerin inatlarının kırılacağına delalet eder bir çok kişinin sizin hakkınızda iyi düşünmelerini ve saygılarını kazanmanıza delalet eder.

Rüyada dağ keçisi avlamak

Dağda bir keçi görüp onu avladığını görmek, Devlet erbabı kimseler ile sıkıntı yaşayacağına ve bundan dolayı doğacak hüzün ve kedere alamettir. Kişinin kendini dağda avlanırken görmesi ve bir dağa çıkarken keçi görüp onu avlamaya çalıştığını görmesi bol rızka ve kazanca işaret etmektedir.

Rüyada dağ keçisi öldürmek

Dağ keçisini öldürdüğünü görmek, size inat edenlerin inatlarının kırılacağına, ve bu kimseler ile sulh bulacağına delalet eder.

Rüyada dağ keçisi vurmak

Rüyada dağ keçisini ateşli bir silah yada tüfekle vurduğunu gören kimse için şu şekilde yorum yapılır. Keçiyi vurup etinden yiyen şan ve şöhrete ve itibar duyulmaya bol hayra ve kazanca naile delalet etmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca