Rüyada “Cüzdan” Görmek

Cüzdan
Rüyada Cüzdan Görmek tabiri, sır saklayan ve emanete ihanet etmeyen bir kimse ile tabir olunur. Rüyada Cüzdan görmek ile alakalı tabirler.

RÜYADA CÜZDAN: Rüyada cüzdan görmek, sır saklayan ve emanete ihanet etmeyen bir kimse ile tabir olunur. Bir kimse boş bir cüzdanı tanıdığı birisine emanet olarak verse, ona herkesten gizlediği sırrını verir. Eğer emanet olarak bırakılan cüzdan yeni ise vereceği sır da faydalıdır.

İslami Tabiri: Cüzdan eski ise yaptığı bir kötülüğün itirafıdır. Cüzdanı emanet alan bir kimse, aldığı cüzdanı açıp karıştırıp başkalarına gösterirse kendisine verilen sırrı da etrafına söyler.

Diyanet Yorumu: Rüyada Cüzdan görmek emanet eden veya emanet alan kimseye, bir kimse hakkında bildiği veya bileceği özel bir habere yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Cüzdanının kaybolduğunu veya çalındığını gören bir kimse, sakladığını bir sırrının herkes tarafından bilinebileceğine işarettir. Rüyada Cüzdan görmek sır saklamaya veya sır tutan kimseye delalet eder.

Rüyada Cüzdanda Para Görmek

Rüyada Cüzdanda Para görmek tabiri, mal, altın veya paraya sahip olmakla beraber yiyecek ve içecek ve bereketli rızıklara işarettir. Bu rüyayı gören kimse için hedeflerine ulaşmasına ve bunun neticesinde ele geçecek paraya yorumlanır.

Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyada Cüzdan Bulmak tabiri, iyilik, güzellik ve menfaat geleceğine işarettir. Rüyada Cüzdan bulmak başarıya ve sevince bazende hayırlı bir kısmete işarettir.

Rüyada Cüzdan Almak

Rüyada Cüzdan Almak tabiri, Evlada, mal elde etmeye ve malın elden çıkması. Bazı rüya tabiri alimlerine göre: sevineceği bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada içi Para Dolu Cüzdan görmek

Rüyada içi para dolu cüzdan görmek tabiri, eline harcanacak bir mal geçecektir, rüyada cüzdanının içinde döviz türünden paralar olduğunu görmek birikim yapmaya ve harcanmayacak mala sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada Eski Cüzdan Görmek

Rüyada Eski cüzdan görmek sıkıntı ve endişeye ele geçecek paranın borca dağılmasına, borçlu olmaya ve borç ödemekte zorlanmaya rüyanız yorumlanır.

Rüyada Yeni Cüzdan Görmek

Rüyada yeni cüzdan görmek şans, kısmet, iş ve bereket ile tabir edilir. Rüyada yeni cüzdan alan kimse güzel bir mal sahibi olur. Bazı tabircilere göre cüzdanın yeni olması başarı ve iş makam mevkiye delalet eder.

Rüyada Para Kesesi Görmek

Rüyada Para kesesi görmek, şanslı ve başarılı bir erkeğe ve kariyer yapmak için çaba gösteren bir kadına ve bu kimsenin elde edeceği başarıya ve hayırlı kazançlara rüyanız yorumlanır.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada Para bulmak tabiri, bu rüyayı gören kimse ummadığı yerden bir kazanç elde eder ve kazançlı işler ile meşgul olmaya yeni ticaretler ile ilgilenmeye başlar.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca