Rüyada “Çuvaldız” Görmek

Çuvaldız
Rüyada çuvaldız görmek; hanıma delâlet eder. Elinde çuvaldız görmek; hanımının hamile olmasına ve kız çocuğu doğurmasına delâlet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA ÇUVALDIZ: Rüyada çuvaldız görmek; hanıma delâlet eder. Bir kimse rüyada kendi elinde çuvaldız bulunduğunu görse; onun hanı­mının hamile olmasına ve kız çocuğu doğurmasına delâlet eder.

Rüyada Çuvaldız İğne Görmek

Rüyada Çuvaldız iğne görmek; İnsanlar arasında sevgi ve ülfet teminine çalışan kimseye yorumlanır. Rüyada çuvaldız iğne görmek; eğer kendi elinde ise hanımı hamile kalır, eğer hamile ise kız evladı olur denilmiştir.

Rüyada Çuvaldız Batması

Rüyada Çuvaldız Batması; ayağına batarsa eşinden bir mühlet ayrı kalır, yola veya seyahate çıkmaya yorumlanır.

Rüyada Büyük İğne Görmek

Rüyada Büyük İğne görmek; çuvaldız iğnesine benzeyen büyük iğneler, iyi huylu ve güzel kadına delalet eder, bu rüyayı gören çevresinde sevilir ve sayılır denilmiştir.

Rüyada Çuvaldız ile Dikiş yapmak

Rüyada Çuvaldız iğnesi ile dikiş yapmak; hayır ve bereket ile tabir edilir. Bu rüyayı  evlenir denilmiştir. Eğer kişi bekar ise evliliğe delalet eder.

Rüyada İğne Kaybetmek

Rüyada iğne kaybetmek; eşinden veya ailesinden ayrı kalan ve gurbette olan bir kimseye işaret eder. Bu rüyayı gören yola yada seyahate gider denilmiştir.

Rüyada İğne Batması Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bir yerine iğne battığını görmesi; sıkıntıya yada ikaz olunan bir konu hakkında ciddiye alınmasına işaret eder. Rüyada Çuvaldız görmek; genelde kadın ve evlilik yada kız evlat ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda eski okulumda olduğumu ve elimde iplik olduğunu gördüm. Rüyada iplik görmek manası nedir? ( Aynuray) dedi ki:

  Rüyamda eski okulumun kapısından çıkıp merdivenlerinden indimm heycanla koşar gibi elimde cuvaldız gibi büyük iki iğne vardı karsıda bi erkek arkadaşım vardı onu görmüş mutlu olmuş gibi ana dogru indim iğnelere ip takılıydı sarı ve yeşil o kadar uzundular ki ben indikce iplerde üst basamaktan aşağı doru sürünerek iniyordu.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Aynuray, Rüyada iplik görmek, hayatınız ile ilgili alacağınız bir karar ile her şeyin değişecek olmasına ve bu sizin için olumlu yönde sonuçlanacak olması ile yorumlanır.

   1. Moon dedi ki:

    This has made my day. I wish all posignts were this good.

 2. Rüyamda çuvaldız bulup eşime verdiğimi gördüm. Rüyada çuvaldız görmek en anlama gelir? ( Ozay ) dedi ki:

  Rüyamda beyaz ip takili bir ucu dugumlenmis çuvaldız buldum ve eşime verdim ne anlama gelir

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Ozay, Rüyada düğümlenmiş çuvaldız görmek, aile ve iş hayatında kötü günler yaşamaya ve bunun zamanla düzelecek olmasına eğer eşiniz hamile ise bunun kız çocuğu olması ile yorumlanır.

 3. Berk dedi ki:

  Rüyamda Alnıma iğne batıyor. Bir kaç gün sonra gördüğüm Rüyamda tanıdığım biri yanağında bir şey var diyor çıkarmak için elini uzatıyor. İzin vermiyorum. Kendim yanağımı sıktığımda iğne çıkıyor.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca