Rüyada “Çulluk” Görmek

Çulluk
Rüyada Çulluk Görmek güzel, akıllı, eza ve cefadan uzak bir kadın ile tabir edilir. Rüyada Çulluk kuşu görmek ve avlamak, bekar için evlilik demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA ÇULLUK: Bu rüya güzel, akıllı, eza ve cefadan uzak bir kadın ile tabir edilir. Sonbahar da görülen ve avlanan bir cins kuş olan çulluk kuşu tabiri. Rüyada Çulluk Kuşu Görmek: iyi huylu bir kadına, Rüyada Çulluk avlamak; bekar için evlenmeye yorumlanır.

Rüyada Çulluk Kuşu Görmek

Çulluk ne anlama gelir? sonbahar da görülen ve avlanan bir cins kuş demektir. Rüyada Çulluk kuşu tutmak, iyi bir hanımla evlenmek demektir.

Rüyada Çulluk Avlamak

Rüyada Çulluk avlamak; güzel, akıllı, eza ve cefadan uzak bir kadın ile evlenmeye tabir edilir. Rüyada Çulluk Kuşu görmek; hayırlı bir kısmet ve iyi huylu, zeki, kısmetli bir eş ile tabir edilir.

Rüyada Çulluk Yakalamak

Rüyada Çulluk Yakalamak; her şartta hayırlı, başarılı çalışmalara ve bu çalışmalardan elde edilecek iyilik, maddi menfaat ve yardımlaşmaya ta­bir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çulluk Kuşu Vurmak

Rüyada Çulluk kuşunu vurmak; kısmetlerini geri çeviren kimseye, iyilikleri görmeyen gözü dışarı da olan bir adama delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca