Rüyada “Çukura Düşmek” Görmek

Çukura Düşmek
Rüyada çukura düşmek sorumluluk almaya ve hayırlı mevkiye yükselmeye işarettir. Rüyada kuyuya düşmek çile ve sıkıntıdan sonra büyük mükafat demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek hayırlı ve kısmetli olacak bir rüya olmasının yanı sıra kötü bir kimsenin gazabına uğramaya yorumlanmaktadır. Rüyada çukura düştüğünü görmek, aradığı ruh eşini bulmaya ve hayırlı olacak bir yuvanın temellerini atmaya tabir edilir. Rüyada kuyuya düşmek, bazı rivayetlere göre üzüntü ve sıkıntılardan kurtulup maddi ve manevi rahatlığa tabir olunur, bu rüyayı gören evlenip çocuk sahibi olmasına rivayet edilir. Rüyada lağım çukuruna düşmek, gam, keder ve hastalık ile tabir edilir. Rüyada birinin çukura düştüğünü görmek, başkasının başarısını kıskanan fesat bir kimse ile yorumlanır.

Rüyada çukura düşmek, aile fertlerinin rızasını alarak geliri çok yüksek olacak bir iş yatırımında bulunmaya yorumlanır. Rüyada tuvalet çukura düşmek, nankör, kadir, kıymet bilmeyen bir kimse olma anlamına gelir. Rüyada pis çukura düşmek, işlerinin kötüye gitmesine ve her şeyini kaybetmeye tabir edilir. Rüyada çukura yuvarlanmak, maddi ve manevi anlamda rahatlamaya yorumlanmaktadır. Rüyada çukura düşmek, İslami yorumculara göre rüya sahibinin işinde başarılı olup muvaffak olacağı bir maddi yardım kazanmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çamurlu Çukura Düşmek

Rüyada çamurlu çukura düşmek, çamur koyu renk ise mal varlığınızın artacağına, eğer açık renk ise mutlu olacağınız bir haber almaya yorumlanır. Rüyada çamurlu çukura düştüğünü görmek, hayırlı bir rüya olmasının yanı sıra bazen’de hayırlı olmayacak işlere alamet eder.

Rüyada Derin Çukura Düşmek

Rüyada derin çukura düşmek, iş değişikliği yaparak farklı bir alanda yatırım yapmaya ve sorumluluklarının artmasına tabir edilir. Rüyada derin çukura düştüğünü görmek, gücüne güç ve servetine servet eklemeye rivayet edilir.

Rüyada Arabayla Çukura Düşmek

Rüyada arabayla çukura düşmek, manevi olarak rahatlamaya borçlarından kurtulmaya ve refaha kavuşmaya yorumlanır. Rüyada arabayla çukura düştüğünü görmek, farklı alanlarda iş ile ilgili yatırımlar yapmaya ve kazancının ikiye katlanması delalet eder.

Rüyada Yüksekten Çukura Düşmek

Rüyada yüksekten çukura düşmek, uzun zamandır sabırla beklediği bir haberin gelmesi işle işinden terfi etmeye tabir edilir. Rüyada yüksekten çukura düştüğünü görmek, huzurlu ve mutlu bir aileye sahip olmaya, saygınlık görmeye rivayet edilir.

Rüyada Su Dolu Çukura Düşmek

Rüyada su dolu çukura düşmek, beklenmedik ve umulmadık bir anda hayatını değiştirecek bir iş teklifi almaya alamet eder. Rüyada su dolu çukura düştüğünü görmek, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulmaya huzura ermeye tabir edilir.

Rüyada Fosseptik Çukuruna Düşmek

Rüyada fosseptik çukuruna düşmek, gizli tutulan ve saklanan bazı sırların meydana çıkmasına rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada fosseptik çukuruna düştüğünü görmek, can sıkıcı bazı sıkıntılar yaşanmasına ve maddi olarak zarara uğramaya işarettir.

Rüyada Boş Çukura Düşmek

Rüyada boş çukura düşmek, umut ettiklerinin ve hayalini kurduğu her şeyin fazlasına sahip olup mutlu olmaya tefsir edilir. Rüyada boş çukura düştüğünü görmek, kazandığı servetin yanında hayırlı ve iyi dostlar edinmeye tabir edilir.

Rüyada İnşaat Çukuruna Düşmek

Rüyada inşaat çukuruna düşmek, ticaret ile uğraşa bir kimsenin dara düşmesine yada ev değişikliği yapmaya tabir edilir. Rüyada inşaat çukuruna düştüğüne görmek, aile içinde bazı sıkıntıların ve sorunların son bulmasına eski huzuruna kavuşmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Karanlık Çukura Düşmek

Rüyada karanlık çukura düşmek, verdiği sözü tutan ve içinde bulunduğu karışık durumdan kurtulma ile rivayet edilir. Rüyada karanlık çukura düştüğünü görmek, dert, keder ve sıkıntılarından kurtulmaya iş hayatında huzurlu bir ortama sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada Çukura Düşmek ve Çıkmak

Rüyada çukura düşmek ve çıkmak, başarısızlıkla dolu iş geçmişi olan bir kimsenin başarılı işler yapmasına tabir edilir. Rüyada çukura düşüp çıktığını görmek, parasal anlamda dara düşmeye ve zarar etmeye yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca