Rüyada “Cübbe” Görmek

Cübbe
Rüyada Cübbe Görmek tabiri, Cübbe giymek bekar için evliliğe, renkli cübbe sevinç ve mutluluk demektir. Rüyada Cübbe görmek ile alakalı tabirler

RÜYADA CÜBBE: Bekar bir kimsenin rüyada cübbe giydiğini görmesi yakında evleneceğine işarettir. Giydiği cübbe renkli ise çok sevip mutlu olacağı bir kadına işaret eder.

İslami Tabiri: Bir kimse üzerinde cübbe olduğunu görmesi, evleneceği kadının kötü olmayacağına delalet eder.

Diyanet Yorumu: Bir kadın astarı samurdan cübbe giydiğini görse, kendisini tahrik eden kötü bir kimse sebebi ile kocasına ihanet etmeye mecbur olur.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada görülen uzun ve güzel bir cübbe, uzun ve güzel bir ömürdür. Rüyada cübbe giydiğini gören kimse zengin olacağına işarettir. Rüyada Cübbe görmek makam ve mevki ile birlikte gelecek zenginlik demektir.

Rüyada Cübbe Giydiğini görmek

Rüyada Cübbe Giymek tabiri, cübbe giyen erkek ise ve bekar ise evleneceğine delalet eder. Eğer kişi kadın ise eşinin bazı hileli davranışlarına işaret eder.

Rüyada Cübbeli Hoca Görmek

Rüyada Cübbeli hoca görmek tabiri, rüya sahibi için refah ve sevince, eline geçecek bir mala ve bu kimsenin bir muradı varsa kolayca gerçekleşmesine tabir olunur.

Rüyada Kadın Cübbe Giyerse

Bir kadının rüyada cübbe giydiğini görmesi, kocasına hainlik edeceğine işarettir. Bazı tabircilere göre rüyada bir kadının renkli cübbe görmesi, rengarenk cübbe mutluluk demektir.

Rüyada Cübbe Çıkarmak

Rüyada Cübbe Çıkarmak erkek için memur ise tayine veya iş değişikliğine, kadın içinde aynı şekilde, eğer bu kimse cübbe çıkarmışsa kadın ve erkek için sıkılacak bir duruma delalet eder.

Rüyada Cübbe Sarık Görmek

Rüyada Cübbe Sarık Görmek erkek ve kadın için hayırlı bir habere bazı tabircilere göre sevinçli bir olayın vuku bulmasına yorumlanır.

Rüyada Cübbe Sarık Giymek

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca