Rüyada “Çörek otu” Görmek

Çörek otu
Rüyada Çörek otu Görmek; bozulan işleri ve düzeltecek bir mal, mülk, para, altın gibi kıymetli şeylere yorumlanır. Rüyada yemek, serpmek ile alakalı tabirler

RÜYADA ÇÖREK OTU: Rüyada çörek otu görmek, bozulan işleri düzeltecek bir mal, mülk, para, altın gibi kıymetli şeylere, bir rivayete göre bozulan bir işin düzeltilmesi için dostların verdiği hediye veya ödünç paraya tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabirleri: Bazı tabirciler de çörek otunu Rüyada görmek, iyi değildir, demişlerdir. İslami kaynaklara göre; Bu rüya hasta kimse için şifa demek anlamına gelmektedir.

Diyanet Yorumları: Kimi görüşlere göre çörek otu rüyası sıkıntı ve keder ile tabir edilir. Rüyada çörek otu yağı görmek, faydalı bir işe, yorumlanır. Çörek otunun faydaları bitmez tükenmez bir şifadır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Çörek otu yemek hasta için şifa, Rüyada çörek otu kokusu, seyahate işaret eder. Rüyada Çörek otu almak faydalı bir alışverişe, rüyada çörek otu serpmek rızk ve kısmet demektir. Rüyada Çörek otu görmek şansın açılmasına ve güzel ahlaka işaret eder.

Rüyada Çörek otu yemek

Rüyada çörek otu yediğini gören kimsenin malından bir kısmı kaybolur. Rüyada balın içinde çörek otu görmek ve yemek; hasta için şifa bulmaya aileden varsa hasta şifa bulmasına yorumlanır.

Rüyada Çörek otu ekmek

Rüyada Çörek otu ekmek; rızkın ve kısmetin artmasına iş ve kariyer yıldızının yükselmesine tabir edilir.

Rüyada Çörek otu serpmek

Rüyada çörek otu görmek ve serpmek çoğunluk tabircilerin görüşüne göre hüzün, üzüntü ve gam ve yas’a, keder ve kasvete tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çörek otu yağı görmek

Rüyada çörek otu yağı görmek; zor işleri başaran ve herkes tarafından takdir edilen bir eşe, yada başarılı bir erkeğe delalet eder.

Rüyada Çörek otu almak

Birinden bir çörek otu almak veya birine vermek o kimse ile aralarında düşmanlık olmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Susam Görmek

Rüyada susam görmek; rızk ve talihin çoğalmasına, umduğuna kolayca kavuşmaya, beklediği bir işin hayır ile neticelenmesine delalet eder.

Rüyada Çörek otu Kokusu

Rüyada çörek otu kokusu hissetmek evine yada iş yerine gelecek misafire ve bir görüşmeye, toplantıya yada seyahate delalet eder.

Rüyada Üzerlik Tohumu Görmek

Rüyâda üzerlik tohumu görmek, çörek otu gibi tabir edilir. Ancak rengi açık olması hasebiyle şiddette çörek otundan daha ha­fiftir

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. meryem dedi ki:

    Ben ruyada corek otunu topraga sepiyordum.bu ne anlama geliyor?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca