Rüyada “Çorap” Görmek

Çorap
Rüyada Çorap görmek eğer yeni ve temiz ise; bekar için evlenmeye ve tutumlu olmaya işarettir. Rüyada Çorap giymek ve çıkarmak ile alakalı tabirler

RÜYADA ÇORAP: Rüyada Çorap görmek eğer yeni ve temiz ise; bekar için evlenmeye ve tutumlu olmaya işarettir. Çorap rüyası kadın için ve erkek içinde iyi huylu bir kimseyle evlilik demektir.

İslami Tabirleri: Çorap rüyada giymek, iyi huylu bir kadına, sağdık bir erkeğe işaret eder. Yeni çorap başarı ve hayatında bazı değişikliklere işarettir.

Diyanet Yorumları: Çorap almak erkek için iyi niyetli ve güzel huylu bir kadın ile evlenmek demektir. Kadın için yeni bir çorap almak, bir erkekten yardım ve hayır görmek demektir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Eski çorap görmek, yeni çorap görmekten hayırlıdır. Rüyada kokmayan temiz ama eski çorap görmek, sıkıntıdan kurtulmak ve rahatlamak ile yorumlanır.

Rüyada Çorap Giymek

Rüyada çorap giydiğini görmek erkek için iyi huylu bir kadınla beraber olmaya, kadın kişi bu rüyayı görmüşse ummadığı bir kimseden yardım görmeye delalet eder.

Rüyada Siyah Çorap Giymek

Rüyada siyah çorap görmek, ve giymek zenginlerden muhteşem bir kadın ile evlenmeye, beyaz çorap görmek, ve giymek güzel bir kadın ile yakınlaşmaya, delalet eder.

Rüyada Kırmızı Çorap Görmek

Rüyada kırmızı çorap görmek, ve giymek davranışları iyi bir kadın ile evlenmeye, tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Yeşil Çorap Görmek

Rüyada yeşil çorap görmek, ve giymek nâmuskâr ve örtülü bir eşe, dindar bir kadına delalet eder. Rüyada Çorap görmek renklerine göre farklılık gösterir, yeşil çorap hayırlı rüyalar dandır.

Rüyada Nakışlı Çorap Görmek

nakışlı çorap görmek, ve giymek çeşitli iyilik ve meziyetlere sahip bir kadın ile evlenmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kendini Çorapsız Görmek

Çorabının bir yere düştüğünü ve oradan çıkaramadığını ve yalın ayak yürüdüğünü görmek, üzüntü, keder ve hürmetin azlığına, bir rivayete göre hanımının vefatına işarettir.

Rüyada Birine Çorap Vermek

Çorabını birine verdiğini gören kimse, hanımını boşar. Elinden birinin çorabını çekip kopardığını gören kimsenin eşi vefat eder.

Rüyada Çorapla Yürümek

Bir tek çorap giyip onunla yürüdüğünü görmek, niyet ettiği yolculuğu tamamlayamama işarettir. Rüyada Çorapla yürüyen iki ayağında çorap varsa bir yolculuğa istemeden gitmeye yorumlanır.

Rüyada Çorabın Kaçması

Rüyada çorabının kaçtığını görmek; sevinçli habere, müjdeye delâlet eder. Rüyada çorap kaçması, beklenmedik bir seyahate çıkmak ve sıkıcı vakit geçirmek demektir.

Rüyada Çorap Çıkarmak

Rüyada çorap çıkardığını görmek sıkıntıya ve hüzne delalet eder. Yalnız rüyada abdest almak için çorap çıkarmak, refah ve sevinçtir, sebebi hayır olmayan bir sebepten dolayı çorap çıkarmak hüzündür.

Rüyada Çorap Satın Almak

Rüyada çorap almak iyi bir haber almaya, bekar için evlilik yeni bir birliktelik demektir. Rüyada çorap satın almak korkulardan emin olmak ve korunmak demektir.

Rüyada Çorap Kokusu

Rüyada çorap kokusu hissetmek kişi evliyse eşiyle sürtüşmesi ve tartışması olur ve bir mühlet ayrı kalırlar.

Rüyada Pis Çorap Görmek

Rüyada Pis ve kokmuş çorap görmek kısmetsizlik ve şansızlık demektir. Rüyada pis çorap giymek iyi niyetli olmayan bir kadına yada erkeğe işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ulviye dedi ki:

    sıkıntı olarak düşünüyorum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca