Rüyada “Çöp” Görmek

Çöp
Rüyada Çöp Görmek; iki şekilde tabir edilir. Çöp rüyası her konuda başarı sağlayan kimseye işaret eder. Rüyada Çöp görmek; dünyalık ve mal sahibi olmak ile tabir edilir.

RÜYADA ÇÖP: Çöp rüyası her konuda başarı sağlayan kimseye işaret eder. Rüyada Çöp görmek; dünyalık ile tabir edilir. Çöp dökmek; sıkıntıdan kurtulmak, Rüyada çöp atmak; huzura kavuşmak, Rüyada Çöp toplamak; mal ve mülk sahibi olmak demektir.

Rüyada Çöp Görmek

Rüyada Çöp görmek; hayır ve bereket demektir. Rüyada Çöp dökmek, sorunlardan kurtulmak, rüyada çöp kutusunda çöp görmek; dünyalık kazanmaya, Rüyada Çöp atmak; bir konuda başarı sağlamak demektir.

Rüyada Çöp Süpürmek

Rüyada Çöp Süpürdüğünü Görmek rızk ve kısmetin artmasına haneye huzur ve bereket gelmesine, dertlerden kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Çöp Dökmek

Rüyada Çöp Dökmek tabiri; bekar biri rüyasında çöp döktüğünü görse; kısmetin artmasına çevresinde itibarın artmasına ve her konuda takdir tabir edilir.

Rüyada Çöp Tenekesi Görmek

Rüyada Çöp Tenekesi Görmek; Çöp rüyası her konuda başarı sağlayan kimseye işaret eder. Rüyada Çöp görmek; dünyalık ve mal sahibi olmak ile tabir edilir.

Rüyada Çöp Poşeti Görmek

Rüyada Çöp poşetinde çöp görmek; para ve altın biriktiren bir kimseye veya istediği miktarda parayı biriktirip borcunu ödeyecek kimseye delalet eder.

Rüyada Çöp Kutusu Görmek

Rüyada Çöp kutusu görmek; çöplük rüyası dünyalık denilmiştir, çöp kutusu ve civarında çöpler olması dünyanın kişiye yönelmesine ve rızkın işlerin artmasına yorumlanır.

Rüyada Çöp Toplamak

Rüyada Çöp topladığını görmek; mal, mülk, altın, para biriktirmek ve bunları kazanacak hayırlı işler ile meşgul olan kimseye delalet eder. Rüyada çöp toplamak; mal sahibi olmak ve zarardan emin olmak demektir.

Rüyada Çöp Arabası Görmek

Rüyada Çöp arabası gören kimse için şöyle buyrulmuştur; çok para kazanacak bir işe başlar, servet ve mal biriktirir. Fakir ise, çok zengin olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Lale: Rüyada çöp kovası görmek? dedi ki:

  Selamun aleyküm
  Ben rüyamda kendi üst kismimi ciplak gördüm gögüslerim görünüyordu etrafta insanlar vardi onlardan utandigim icin buldugum bos pis bir cöp bidonuna girdim. Bir arkadasim beni cikardi pis oldum diye ve ben insanlarin yanina dogru yaklasmaya basladim birden üstüm giyik ve basima Beyaz güzel bir basörtüsü gördüm. Yorumlarsainiz cok Memnun olurum. Iyi günler

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada çöp kovası görmek sıkıntı ve üzüntülerinden kurtularak muvaffak olma ile yorumlanır.

 2. isimsiz dedi ki:

  Pek ruya goren bir insan degilim ama son 2 yildir surekli ruyamda bir erkek var gercek hayatta tanidigim biri bu aksamda ruyamda yakalambaç oynuyoduk sonra bir teyzeye yardim icin cop topladik. Yorumlayabilirmisiniz

 3. Sevinç sevinç gülnur dedi ki:

  RÜYAMDA ÇÖP KOVASINDAKİ POŞETİNİ DÖKECEKTİM O ANDA SOBANIN KOVASINIDA BOŞALTMAK AKLIMA GELDİ UYANDIM

 4. eczin dedi ki:

  ruyamda esimin ve benim uzerimize cer çöp uçuşuyordu ne demek acaba

 5. Ali Akbaba dedi ki:

  rüyamda çöplükte geri dönüşüm topluyorum ayırdıkca çöpler bitmiyor kardeşime diyorum çok para kazanacağız diyor devamli ayırıyorum bu ne zaman biter abi diyor bende bu bitmez baksana biz ayırdıkca halen bitmiyor iyice çovalıyor diyorum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca