Rüyada “Çocuk Dövmek” Görmek

Çocuk Dövmek
Rüyada Çocuk Dövmek görmek, dininin kuvvetli olmasına, borcunu ödemesine tabir edilir. Rüyada Çocuğu dövmek, nasihat ve hayırlı bir iş ile tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Çocuk Dövmek görmek

Rüyada Çocuk Dövmek görmek, birini dövmek, uyarmaya, azarlamaya, bir rivayete göre vaaz ve nasihate tabir edilip, yorumlanır. Rüyada sopa ile çocuk dövdüğünü görmek, reisinin gitmesini istemektir. Rüyada kendi çocuğunu dövdüğünü görmek, dininin kuvvetli olmasına, borcunu ödemesine tabir edilir. Rüyada eliyle çocuk dövdüğünü görmek, o kimseye eliyle iyilik eder.Rüyada ağzına vurarak çocuk dövdüğünü görmek, yiyecek cinsinden iyilik, güzellik ve ihsana, arkasına vurmak elbise ve benzeri bir şey vermeye yorumlanır.

Rüyada arkasına vurarak çocuk dövdüğünü görmek, başkalarına üzüntü ve zarar verecek olmasına tabir edilir. Rüyada değnek ile çocuk dövdüğünü görmek, borcunun bitmesine ve istediğine vaktinden erken kavuşacağına delalet eder. Rüyada Erkek bebek dövmek, kendine zarar veren kimseye işaret eder. Rüyada çocuğun dövülmesi, pek hayırlı tabir olunmaz. Rüyada Kız bebek dövmek, anne olan biri için nasihat ve yardımlaşmaya tabir edilir, erkek için uyarı ve ikaz anlamına gelir. Rüyada çocuğun dövüldüğünü görmek, İslami tabirlere göre pek hayırlı yorumlanmaz, bunu rüyada gören kimse, haksızlığa uğrar ve zarar görür denilmiştir.

Rüyada Küçük Çocuğu Dövmek

Rüyada Küçük Çocuğu dövmek; merhametsiz ve acımasız bir kimse ile tabir edilir. Rüyada Kendi çocuğunu dövmek, Hakkı olmayan bir mala konacak olmaya işaret eder. Rüyada birinin küçük çocuk dövdüğünü görmek, günahlarından ve edindiği kötü alışkanlıklardan kurtulması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Erkek Çocuğu Dövmek

Rüyada Erkek Çocuğu dövmek; ona tanıdığı bir kimse konuşmalarıyla zarar verir ve onda nefret uyandıran tiksindirici bir durum görünecek olması anlamına gelir. Rüyada oğlunu dövdüğünü görmek, hayırlı olmaması ile beraber kötü sözler işitecek olup üzülecek olmasına yorumlanır.

Rüyada Kız Çocuğu Dövmek

Rüyada Kız Çocuğu dövmek; hayırlı bir haber veya maddi, manevi bir destek maddi menfaat ve yardım kendi kendine gerçekleşir. Rüyada kendi kızını dövmek, evladına destek olmak ve ona yardım etmek anlamına gelir. Rüyada çocuk döven anne görmek, bir bahaneyle onu zarara sokarak sıkıntı çekecek olması ile tabir edilir.

Rüyada Birinin Çocuğunu Dövmek

Rüyada Birinin Çocuğunu dövmek; çıktığı seferden çok faydalanır, veya ettiği zararı karşılayacak kadar tekrar para kazanır. Rüyada birinin çocuğunu dövdüğünü görmek, dininin kuvvetli olmasına, borcunu ödemesine tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Halil dedi ki:

    Rüyada çocuğu dövmek

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca