Rüyada “Çocuğunu Kaybetmek” Görmek

Çocuğunu Kaybetmek
Rüyada Çocuğunu Kaybetmek Görmek; bu rüya bir çocuğun ve bir annenin kaybolmasına da işarettir. Rüyada Çocuğunu Kaybolmuş Görmek tabiri
Rüyanın Tabiri :

RÜYADA ÇOCUĞUNU KAYBETMEK: Rüyada çocuğunu kaybeden bir kadını görmek; ferahlığa, sevince ve yüceliğe delâlet eder. Bazen de bu rüya bir çocuğun ve bir annenin kaybolmasına da işarettir.

İslami Tabirleri: Çocuğunu kaybetmek rüyası; sıkıntı ve endişe çeken kimsenin bunlardan kurtulmasına, kaybeden kadın ise feraha erkek ise; sevince ve müjdeye yorumlanır.

Diyanet Yorumları: Çocuğunu kaybedip bulmak; başarıya ve amacına ulaşmaya ve sabır gösteren kimseye yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Çocuk, Bebek, Evlat kaybetmek ve bulamamak anne ve evladın kaybolmasına yada ayrı kalmaya yorumlanır. Çocuğu bulmak birleşme ve kavuşma, huzur ve selamet demektir.

Rüyada Çocuğunu Bir yerde Unutmak

Eşi veya Kendi tarafından rüyada çocuğunu kaybetmek, unutmak ve istemeden de olsa çocuğunu bırakıp gitmek ve kaybetmek; çaba gösterip maksada ulaşmasına az kala hataya düşmeye ve başladığı işi yarım bırakmaya ve yeniden başlamaya yorumlanır.

Rüyada Çocuğu Kaybetmek

Rüyada kaybolan evladı ise bu rüya kişinin ruh halini temsil eder korkulara ve düşüncelere delalet eder. Rüyada Çocuğunu kaybetmek ve kaybolmuş görmek sıkıntı ve hüzne delalet eder.

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek Aramak

Rüyada Çocuğunu kaybetmek ve aradığını görmek; arayıp çocuğunu bulur ise amacına ulaşır ve sıkıntılarından kurtulur. Rüyada kaybolmuş çocuğunu bulamaz ise endişe ve sıkıntıya ummadık bir kayba delalet eder.

Rüyada Çocuğunu Kaybedip Bulmak

Rüyada Kaybettiği evladını kaybedip bulmak sıkıntılardan sonra gelecek bir hayra, ferahlığa ve yüceliğe huzur duymaya rüyanız yorumlanır.

Rüyada Çocuğunu Kaybolmuş Görmek

Rüyada Erkek veya Kız çocuğunu kaybolmuş görmek; bu rüya sahibinin yalnız kalmasına, evli ise hanımına veya çocuklarına dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Evladını Kaçırılmış Görmek

Rüyada Evladını kaçırılmış görmek; ummadık bir zarara uğramaya çevresinde eleştirilmeye işarettir. Eğer evladını kaçırılmış görüp ve kurtarmaya çalışıp, kurtarırsa amacına ulaşmak ve arzu ettiği bir şeyde başarılı olmak demektir.

Rüyada Çocuğunu Bulamadığını Görmek

Rüyada Çocuğunu arayıp bulamadığını gören kişi tüccar ise zarara uğrar, yolcu ise yolculuğunda meşakkat çeker, evli ise hanesinde bir tartışma yaşar denilmiştir.

Rüyada Çocuğunu Kaybedip Bulamamak

Rüyada Evladını kaybeden ve bulamayan kişi hüzne düşer ve zengin ise fakirleşir denilmiştir. Rüyada çocuğunu kaybeden ve bulamayan kimse; üzüntü ve endişe çeker hataya düşer denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Ozge cengız dedi ki:

  Esım rüyasında çocuklarımızı kaybettıgını ve aradığını gormus acaba yorumu nedır

 2. Anonim dedi ki:

  Rüyamda ikiz bebeklerim var ikisinide kaybediyoruz çınar oglumu buldum ama gormedim kizi bulamadm ikiside kacirilmisti . Kizim yok bi oglum var şükür

 3. Nejla dedi ki:

  Ben de erkek çocuğumu rüyada kaybettim ne anlama geliyor?

 4. Emine karnabat dedi ki:

  Ruyada beyaz elbiseli genc kadin gorrmek

 5. Melika Eryilmaz dedi ki:

  Rüyamda oğlumu kaybettim ağlayarak arıyordum

 6. emineaydogdu dedi ki:

  Kizimikaybedim rüyamda ona sesleniyorum kızım kayboldu sesi var ama görüntüsü yok aliyorum ruyada sesleniyorum alliyarak gerçektende allamistim uyandimda yorumunu merak etim

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca