Rüyada “Çocuğunu Dövmek” Görmek

Çocuğunu Dövmek
Rüyada çocuğunu dövmek, yardım etmek veya yardım görmek demektir. Rüyada çocuğunu dövdüğünü görmek, birini ikaz etmeye veya davete işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Çocuğunu Dövmek 

Rüyada Çocuğunu Dövmek görmek, mutluluk, başarı, sevinç yardım edecek olması anlamına gelir. Rüyada kendi çocuğunu yada birinin çocuğunu dövmek, yardım etmeyi seven, hayır işlerde, bulunmayı seven ve kendi adına yardım eden kişiye delalet eder. Rüyada evladını dövmek, ona destek olmak ve yardımcı olmak anlamına gelir. Rüyada kız çocuğunu dövmek, uyarmak ve ikaz edilmek anlamına gelir. Rüyada erkek çocuğunu dövmek, sıkıntı ve cefa çekmek ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çocuğunu dövmek, iki şekilde tabir edilir, yarım etmek veya yardım görmek anlamına gelir. Rüyada birinin çocuğunu dövdüğünü görmek, zorluk ve meşakkat çekmek yada dara düşmek demektir. Rüyada çocuğa tokat atmak, birini uyarmak yada ikaz etmek ve bundan dolayı terslenmeye ve tartışma çıkmasına delalet eder. Rüyada oğlunu dövmek, beklenmedik bir yolculuk yada uzaktan gelecek bir misafir ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kızını dövmek, ona nasihat etmek, vaat vermek ve arkasını toplamak, hatalarını düzeltmek anlamına gelir.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Dövmek görmek

Rüyada Başkasının Çocuğunu Dövmek görmek; hayır işleri, herkesin yardıma koşmayı seven bir kimse olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada komşunun çocuğunu dövmek görmek, uyarı alacak yada bir başkasını uyaracak olması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Erkek Çocuğunu Dövmek görmek

Rüyada Erkek Çocuğunu Dövmek görmek; rüyayı gören kişi kadın yada erkek her ikisi içinde hayırlı, kısmetli ve bereketli olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada oğlunu dövdüğünü görmek, aile içinde, huzur, muhabbet ve mutluluk ile tabir edilir.

Rüyada Kız Çocuğunu Dövmek görmek

Rüyada Kız Çocuğunu Dövmek görmek; rüyayı sahibi anne ise, önemli olacak olan konularda, kızını uyaracak olması ile tabir edilip, yorumlanır. Eğer baba kız çocuğunu dövdüğünü görürse, kızgın bir haber alarak, sıkıntı yaşayacak olması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Çocuğunu Döven Anne görmek

Rüyada Çocuğunu Döven Anne görmek; yanlış yapmasına fırsat vermeyecek olmasına, ona gelecek olan zararı önleyecek olması ile tabir edilir. Rüyada çocuğunu sopayla döven anne görmek, sıkıntı ve üzüntüdür.

Rüyada Çocuğunu Döven Baba görmek

Rüyada Çocuğunu Döven Baba görmek; güç, kuvvet, menfaat sağlayacak olması ve yardım edecek olması ile yorumlanır. Rüyada çocuğunu dövüp ağlatan baba görmek, oğlunun başarısı, ve işte muvaffak olması ile tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada çocuğunu dövmek, zorluk ve sıkıntıların üstesinden gelmek için sabırlı olmak lazımdır bunun alameti olarak kabul edilir.

Rüyada Çocuğunu Sopayla Dövmek görmek

Rüyada Çocuğunu Sopayla Dövmek görmek; sopayla yada elle dövmek, dayak yediğini görmek, o kişiye iyilik, güzellik ve faydasının dokunacak olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada kardeşinin çocuğunu dövmek, maddi ve manevi olarak, destek görmesine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Dövmek görmek

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Dövmek görmek; gelecek olan zarara karşı alınacak önlem olarak yorumlanır. Rüyada ölmüş çocuğunu dövmek, yapılacak olan hayır işleri ve iyilik olarak tabir edip, yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Kadriye dedi ki:

    Burcumu öğrenmek istiyorum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca