Rüyada “Çizme” Görmek

Çizme
Rüyada Çizme Görmek hanıma, yahut yolculuğa ya da rütbeye delâlet eder. Rüyada Çizme Giymek, Yeni Çizme almak ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA ÇİZME: Rüyada çizme görmek; hanıma, yahut yolculuğa ya da rütbeye delâlet eder. Rüyada çizme almak işlerinden yükselmeye, rüyada çizme çıkarmak, bir işte azledilmeyi gösterir.

İslami Tabirleri: İslami Kaynaklara göre rüyada çizme giymek, şan ve şerefe, rüyada çizme giymek makam ve mevkiye, rüyada çizme çıkarmak iş değişikliğine, rüyada çizme kaybetmek işlerinden yada malından bir eksikliğe işaret eder.

Diyanet Yorumları: Çizme rüyada görmek diyanete göre görüşler; İyi huylu hanıma düşünceli bir erkeğe delalet eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Çizme rüyası hayır ve berekettir. Rüyada çizme giymek makam ve mevkiye devlet işlerine yorumlanır.

Rüyada Çizme Kaybetmek

Rüyada çizmesini kaybettiğini gören kimse; bir işini yada bir konuda verilen vazifesini kaybeder denilmiştir.

Rüyada Çizme Giymek

Rüyada çizme giymek bekar için evlenmek demektir. Rüyada Çizme giydiğini gören kimse; işlerinde yükselir makam ve mülk elde eder.

Rüyada Çizme Çıkarmak

Rüyada Çizme çıkarmak işinden yada sorumlu olduğu bir işten ayrılmasına yada iş değişikliği yapmasına yorumlanır.

Rüyada Eski Çizme Görmek

Rüyada Eski Çizme Görmek sıkıntı ve hüzne işaret eder. Rüyada eski çizme giyen bir kimse dara düşer zorlanır demişlerdir.

Rüyada Çizme Denemek

Rüyada çizme denemek bir işten başka işe geçmesine iş değişikliğine delalet eder.

Rüyada Çizme Almak

Rüyada Çizme almak yeni bir iş kurmaya yada bir mevkiden bir mevkiye yükselmeye delalet eder. Rüyada Çizme görmek iyi huylu ve güzel ahlaklı bir kimseye delalet eder.

Rüyada Kadın Çizmesi Görmek

Rüyada çizme giyen kadın görmek; iyi bir hanıma salih bir evlada delalet eder. Rüyada Kadın çizmesi görmek kadın için hayırlı bir erkeğe delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. gülçin dedi ki:

    Rüyam da uzun siyah yeni bir çizme gördüm denedim ayağıma oldu annem karşımdaydı ona çizmenin kime ait olduğunu sordum benim dedi bende ama bu 39 yada 40 numara dedim (annemin ayak numarası daha küçüktür)ve ayağımda çıkardım.O rüyanın nın öncesi diye hatırlıyorum ama sonrada olabilir biraz karışık bir rüya daha gördüm hatırladığım eşimle beraberim otobüse bindim ve bir anda evime geldiğim ve eşimi yatakta uyurken görüşüm ona ne zaman eve geldin de uyudun diyordum birde yalnız başıma kutsal bir yere gittim bu cami avlusu yada bir türbe bahçesi olabilir ama orada bi yerlere tırmanıyordum ordan çıkışı mı arıyodum bilmiyorum ama zor bi yerdi.Bu arada 34 yaşındayım ve evliyim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca