Rüyada “Çivi Çakmak” Görmek

Çivi Çakmak
Rüyada çivi çakmak ve elinde çivi çakarken görmek; Çaktığı çivinin sağlamca yerleşmesi, emelinin gerçek olmasına tabir edilip, yorumlanır.

RÜYADA ÇİVİ ÇAKTIĞINI GÖRMEK: Rüyada bir yere çivi çakmak ve elinde çivi çakarken görmek; Çaktığı çivinin sağlamca yerleştiğini görmek, emelinin gerçek olmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çivi Çakmak

Bu rüyayı gören için şöyle tasvir ve yorumlar yapılmıştır. Çaktığı çivinin sağlamca yerleştiğini görmek, emelinin gerçek olmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Tahtaya Çivi Çakmak

Rüyada Tahtaya çivi çakmak Çaktığı çivinin tahtaya sağlamca yerleşmesi, emelinin ve arzu ettiğinin gerçek olmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Duvara Çivi Çakmak

Rüyada Duvara çivi çakmak, Eğer çivi ağaçtan veya kemikten ise, kuvvete ve iyiliğe tabir edilip, yorumlanır. Demirden çivi çakmak kolay bir işi başarı ile tamamlamaya yorumlanır.

Rüyada Çivilemek ve Çakmak

Elindeki demirden çiviyi bir yere çaktığını gören kimsenin bir oğlu olur veya ilim ve hikmet tahsil eder veya ulema ve hukemâyı sever ve onlarla sohbet eder.

Rüyada Betona Çivi Çakmak

Rüya sahibi dinini takva üzere yaşayıp hacca gitmek isteyip eğer arzu edip çaba gösterirse rüya sahibi buna nail olacak denilmiştir. Betona çivi çakmak rüyası zor bir işi başarmak ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ağaca Çivi Çakmak

Rüyada ağaca çivi çaktığını görmek; rızkını kovalayıp helal mal, mülk ve para kazanmaya çalışan bir insana tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Toprağa ve Yere Çivi Çakmak

Yere altından veya gümüşten bir çivi çaktığını gören kimse, zengin olur, ticaret yoluyla para kazanır. Rüyada yere demir çivi çakan kimse; kolayca zenginliğe kavuşur denilmiştir. Rüyada Çivi çakmak; arzu ettiği ve beklediği bir işin gerçekleşmesine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca