Rüyada “Civa” Görmek

Civa
Rüyada Civa Görmek tabiri, Civa gören kimseyi eşi hile yaparak aldatır. Rüyada Civa Görmek ne demektir? alakalı tabirler ve yorumlar.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA CIVA: Göl hâlindeki cıvanın içine girip bir şey çıkardığını gören kimseyi eşi hile yaparak aldatır. Cıva yemek üzüntü, keder ve kasevete, zarar ve ziyana, cıva satmak da kadınların oyun ve aldatmasından emin olmaya işarettir.

Cıvaya gömüldüğünü gören kimse, hanımına boyun eğer onun esareti altına girer. Çok cıva sahibi olduğunu gören kimse, kadınları aldatarak veya hile yaparak malını, parasını veya kıymetli bir eşyasını ellerinden alır.

Rüyada Civa Almak 

Rüyada civa almak tabiri, rüyada bir kimse civa alırsa sıkıntıya girer. Bir kimse tarafından aldatılır veya hileyle kandırılmaya maruz kalır. Civa almak bazı tabircilere göre ise  işlerinde zorluklar çekmeye yorumlanır.

Rüyada Civa Satmak

Rüyada Civa sattığını görmek, rüya sahibi dertlerinden ve sıkıntılarında kurtulacak bir tavsiye ve bir dostundan yardım alır ve kafasına takıntı yaptığı şeylerden kurtulur.

Rüyada Civa içmek

Rüyada Civa içmek tabiri, elem ve tasaya ve hastalığa düşmeye işarettir. Rüyada Civa içmek bazı tabircilere göre borca düşmeye ve ödeme zorluğu çekmeye yorumlanır. Rüyada Cıva Görmek genel olarak hile yapan kimse ve keder demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Taylan dedi ki:

    Merhaba . Rüyamda başka insanların da olduğu şık giyimli insanların olduğu bir bir salonda , pencere kenarındaki tavandan su damladığını görüyorum . Elimi açtığımda elime damlayanın su değil civa olduğunu görüyorum .
    Teşekkürler

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca