Rüyada “Çıplak Olduğunu” Görmek

Çıplak Olduğunu
Rüyada çıplak olduğunu görmek, çıplaklık sebebine göre yorumlanır. Bir iş için kendini soyunmuş görmek, refah ve sevinç ve dünyalık demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

RÜYADA ÇIPLAK OLMAK: Rüyada çıplak olduğunu görmek, çıplaklık sebebine göre yorumlanır. Bir iş için kendini soyunmuş görmek, eğer bu iş dini konulardan birine ait ise, güzel bir hayra ve ibadete, eğer bu işi Dünya’ya ve bir günaha yönelik zina gibi bir günah ise, Dünya’dan iyilik, maddi menfaat ve yardım demektir.

Aynada Kendini Çıplak Görmek

Rüyada aynaya bakınca çıplak olduğunu görmek; bu kimse beklenmedik bir seyahate çıkacak denilmiştir. Rüyada çıplak olduğunu görmek iki şekilde tabir olunur, dünyalık ve dine yönelmek hakkında bu kimse neye eğil ise o konuda başarı sağlar denilmiştir.

Rüyada Zina için Çıplak Olmak

Bir kimse rüyasında sevişmek ve zina etmek için çıplak olduğunu görse; Rüya sahibi bir dünyalık elde eder, mal, mülk sahibi olur. Kadın kimse altın ve para biriktirir, dünyalık kısmetleri çoğalır denilmiştir.

Rüyada İyi bir iş için Çıplak Olmak

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyâda Kendisini çıplak ve bir iş için soyunmuş görmek, eğer bu iş dini konulardan birine ait ise, gusul gibi hayra ve ibâdete, eğer bu işi Dünya’ya ve bir gü­naha yönelik zînâ gibi bir günah ise, Dünya’dan iyilik, maddi menfaat ve yardım görmeye fakat Ahirette alçalmaya tâbir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çıplak Uyuduğunu Görmek

Rüyada çıplak yatmak fakirliktir, çıplak uyuduğunu görmek rezil ve rüsva olmaktır. Rüya sahibi çıplak haldeyken uyuduğunu görse sıkıntıya düşecektir denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca