Rüyada “Cinsel Organ” Görmek

Cinsel Organ
Rüyada cinsel organ görmek bekar biri için evlilik hazırlığına işarettir. Rüyada erkek veya kadın cinsel organı görmek, haya ve utanç duymak demektir.
Rüyanın Tabiri :

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada cinsel organ görmek haya etmek ve utanmak anlamına gelir. Bazı tabircilere göre bu rüya utanç duyup, herkes tarafından ayıplanacağı bir olaya karışması ile yorumlanır. Rüyada başkasının cinsel organını görmek, yaşanan bazı aileyi sorunlardan dolayı büyük sıkıntılar yaşamaya tabir edilir. Rüyada temiz cinsel organ görmek, temiz ve helal kazanca, rahat edeceği bir hayata sahip olma ile yorumlanır. Rüyada kendi cinsel organını görmek, kendisi ile ilgili çok önemli bir sır saklamaya ve bunun açığa çıkmaması ile tabir edilir. Rüyada büyük cinsel organ görmek, kadın için sıkıntı ve strese girmek anlamına gelir. Rüyada erkeğin kadın cinsel organı görmesi, ele geçecek paraya, kadının erkeğin cinsel organını görmesi, dargınlık ve bunalım habercisidir. Rüyada cinsel organ resmi görmek, kurulu bir düzene sahip olmaya, mutlu bir aile ile rivayet edilir. 

Rüyada cinsel organ görmek, bol kazançlı ve karlı olacak yatırım yaparak zafer elde etmeye yorumlanır. Rüyada kıllı cinsel organ görmek, rüya sahibi için cesur ve cömert bir kimse ile rivayet edilir. Rüyada cinsel organ temizlediğini görmek, zarar, ziyan ve hasar yaşanmasına kafa karışıklığı olması ile yorumlanır. Rüyada cinsel organ görmek, gönül ilişkilerinde ve iş hayatında başarısız olmaya sıkıntıya düşmeye tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organ Yalamak

Rüyada cinsel organ yalamak, erkek için itibarını ve saygınlığını kaybetmeye zorluk çekme ile tasvir edilir. Kadın kimse erkek cinsel organını yaladığını görmesi, borç ve sıkıntı yaşayacağı bir dönemin habercisidir. Rüyada cinsel organ görmek, kuvvet, izzet ve makam sahibi olmaya sahibi olmaya alamet eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organ Görmek

Rüyada erkek cinsel organ görmek, rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde bir yaşama sahip olmasına yorumlanır. Rüyada büyük erkek cinsel organı görmek, bol kazanç ve kolay geçime, zenginliğe ve servete tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kadın Cinsel Organ Görmek

Rüyada kadın cinsel organ görmek, sıkıntılı ve stresli dönemler geçirmeye endişelerinden kurtulmaya işaret eder. Rüyada kadın cinsel organını öptüğünü görmek, hoşlanmadığı bir kimseye karşı sevgisiz ve soğuk davranma ile tasvir edilir.

Rüyada Cinsel Organ Ellemek

Rüyada cinsel organ ellemek, eğer bir kadın erkeğe dokunuyorsa, memnuniyetsiz ve şikayetçi olma ile yorumlanır. Rüyada cinsel organı ellediğini görmek, duygu, düşünce ve ruh durumunun değişik olmasına elindeki ile yetinmeyi bilmeyen kimseye işaret eder.

Rüyada Cinsel Organ Tutmak

Rüyada cinsel organ tutmak, hayırlara vesile olmaya, borçlarından kurtulup sıkıntılarının son bulmasına işaret eder. Rüyada cinsel organ görmek, zor bir işi başarmaktır. Rüyada cinsel organ tuttuğunu görmek, hayatının sonuna kadar para sıkıntısı çekmeyeceği bir işe sahip olma ile rivayet edilir.

Rüyada Cinsel Organ Kesmek

Rüyada cinsel organ kesmek, kısmetinin ve şansının kapalı olması ile maddi konularda sıkıntı çekmeye yorumlanır. Rüyada cinsel organı kestiğini görmek, geline geçen fırsatları iyi değerlendirmemeye aklının bir karış havada olmasına rivayet edilir.

Rüyada Cinsel Organ Kopması

Rüyada cinsel organ kopması, musibetlerin ve kötülüklerin peşini bırakmaması ile huzurunun kaçmasına alamet eder. Rüyada cinsel organ kopması görmek, hayatında hoş olmayan ve yakışık olmayan şeyler olması ile maneviyatının bozulmasına yorumlanır.

Rüyada Cinsel Organ Öpmek

Rüyada cinsel organ öpmek, güç, kuvvet sahibi olmaya başarılı olup mevki sahibi olacağı bir işe sahip olmaya tabir edilir. Rüyada cinsel organ öptüğünü görmek, güzel bir işe ve kariyer yapmaya saygın bir kimse olma tasvir edilir.

Rüyada Cinsel Organdan Kan Gelmesi

Rüyada cinsel organdan kan gelmesi, rüyayı gören kişinin rüyasının bozulmasına tasvir edilip, yorumlanır. Rüyada cinsel organ görmek, maddi kazanç ile yorumlanır. Rüyada cinsel organını büyük görmek, büyük ve çok kazanç, küçük görmek erkek için az kazanç demektir. Rüyada cinsel organından kan geldiğini görmek, erkek için dara ve yokluğa düşmeye, kadın için müşkül durumda kalmaya, sıkıntılarının ise artmasına, bir dönem sonra rahatlığa işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. GÜL dedi ki:

    rüyeamda avret bölgemin iç kısmında dövme yazılıymış, fakat şeffaf bir yazı göremiyorum, sildirmek için gittiğimde bir erkek bir makina ile silmeye çalışıyor fakat silinemediğini söylüyor

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca