Rüyada “Cinsel Hastalık” Görmek

Cinsel Hastalık
Rüyada Cinsel Hastalık Görmek tabiri, Rüyada görülen kadın ve erkek cinsel hastalıklar, kuvvet ve kudretinin, malının azalmasına işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA CİNSEL HASTALIK: Rüyada görülen kadın ve erkek tenasül aleti (Cinsel organı) evlada, yardımcılara, nesle, kudret ve kuvvete, servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber rızka delâlet ettiğinden tenasül iletinin hastalıkları da bunlara nispetle tabir etmek İcab eder.

İslami Tabiri: Rüyada Cinsel hastalıklar genel olarak sıkıntı ve endişeye işaret eder. Rüyada bu hastalıklara düştüğünü görmek bazı tabircilere göre pişmanlığa düşmeye de yorumlanır.

Diyanet Yorumu: Rüyada erkek veya kadın genel olarak idrar yolu rahatsızlıklarından hangisini görürse görsün, yukarıda arz olunduğu şekilde tabir olunur.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Cinsel rahatsızlıklardan birine maruz kalmak, kişinin kazancının ve bereketinin azalmasına yorumlanır. Rüyada Cinsel hastalık görmek tabiri, bu kimse işlerinde zarar uğrar aile içinde sorunlar yaşayacak demektir.

Rüyada Bel Soğukluğu Görmek

Rüyada bel soğukluğu olduğunu gören kimse, acı ve sızı duymakta ise, evladının veya sevdiklerinden birinin hasta olmasına tabir edilip, yorumlanır. Acı duymaz ise, hastalık hafif veya çabuk kaybolur.

Rüyada Cinsel Organının Şişmesi

Bel soğukluğundan dolayı aletinin şişmesi hayırlı değildir. Bel soğukluğunda tenasül aletinden irin aktığını görmek, servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber rızkın elinden gitmesine, kuvvet ve kudretinin azalmasına işarettir.

Bel Soğukluğundan Kurtulmak

Rüyada bel soğukluğundan kurtulduğunu gören kimse, üzüntü ve kederden, çözümü zor ve karışık olan işlerinden kurtulur. Rüyada cinsel ilişkiye girmek için engel olan tüm rahatsızlıkları görmek, sıkıntı ve üzüntü getirecek durumlara delalet eder.

Rüyada Frengi olmak

Frengiye tutulduğunu gören kimsenin kuvveti azalır, evladı olmaz. Vücudunda frengi yaralarının zuhur ettiğini görmek, evlat ve sevdiklerinin hasta olmalarına, bu yaralardan kan ve irin aktığını görmek, elinden malının gitmesine, frengiden şifa bulduğunu görmek, üzüntü ve sıkıntıdan, merak ve endişeden kurtulmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Mesane iltihabı görmek

Mesane iltihabı, işerken yanması ve emsali hastalıklar görmek, yukarıda arz olunduğu şekilde tabir olunur. Bazı tabircilere göre idrar yolu enfeksiyonu ve cinsel uzuvlarında beliren her türlü rahatsızlıklar, üzüntü ve kedere yalnızlığa işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. mehmet dedi ki:

    ben 4 kişi hasta gördum biriside babamdı ve babam cok acı cekiyordu.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca